Misschien is dit hoe we op afstand kunnen liefhebben? Misschien geeft deze afstand ons juist een ander perspectief.
last portrait kijkt naar persoonlijke familiedocumenten die we door de jaren heen hebben verzameld. In deze installatie-voorstelling zijn ashleyho+domeniknaue geïnteresseerd in hoe levens die ver van elkaar af lijken te staan, toch samen kunnen komen. En hoe ze ruimte kunnen creëren voor groei en genezing.
Met behulp van teksten, geluiden, dans en visuele poëzie laten ze zien dat er overeenkomsten zijn tussen tuinieren, ziekte, zorg, traditie en vernieuwing. Het wordt duidelijk dat we onderdeel zijn van een generatie met een intens besef van verlies. Wat als we kijken naar hoe alles in cycli beweegt? Hoe kan dit de manier veranderen waarop we verlies ervaren?
last portrait bestaat uit twee verschillende delen: het is een live-voorstelling en het is ook een installatie die je los van de voorstelling kan ontdekken.
Tijdens Over het IJ spelen ashleyho+domeniknaue van 11 tot 14 juli meerdere malen op verschillende tijdstippen per dag hun voorstelling last portrait.