Vacature bureaumanager (M/V/X)

Dansateliers zoekt per direct een bureaumanager (0,8 fte)

Om de bedrijfsvoering van Dansateliers optimaal te laten verlopen zijn wij op zoek naar een bureaumanager. Met deze functie heb je een centrale positie en bied je overzicht en structuur voor de directie. Daarnaast ben jij het aanspreekpunt van ons huis en sparringpartner van de zakelijk leider op financieel-strategisch niveau, HR beleid en de ontwikkeling van de bedrijfsvoering. Ook ben je als bureaumanager verantwoordelijk voor de IT en assisteer je bij relatiebeheer en fondsenwerving. We zijn een klein en slagvaardig team en jij bent de spin-in-het-web die we niet kunnen missen!

Wat ga je zoal doen?

 • Het optimaal laten lopen van de bedrijfsvoering
 • Personeelszaken (contractbeheer, loopbaanontwikkeling etc)
 • Financiële administratie; controle, begrotingen, planning en monitoring
 • Studioverhuur en coproducties 
 • Coördinatie van marketingactiviteiten 
 • Functioneren als aanspreekpunt voor alle medewerkers t.a.v. de bedrijfsvoering
 • Pro-actief meedenken met het verbeteren van processen

Functie-eisen 

Wie zoeken we?

Als bureaumanager is samenwerken aan het gezamenlijke doel vanuit jouw expertise een kerncompetentie. Dit betekent dat je helder bent in je informatie en ons team versterkt door gestructureerd, nauwkeurig en oplossingsgericht te werk te gaan. Je bent bij voorkeur woonachtig in Rotterdam, organisatiesensitief en pakt zaken proactief en planmatig aan. Bovendien ben je stressbestendig en ligt jouw kracht in het onderscheiden van hoofd- en bijzaken. Verder ben je iemand met; 

 • minimaal 3 jaar relevante werkervaring: waarin ook ervaring met de uitvoering van financiële administratie. 
 • sterke communicatieve vaardigheden 
 • talent om makkelijk te schakelen tussen de uiteenlopende taken: een echte allrounder
 • een sterke persoonlijkheid met een goed ontwikkeld analytisch vermogen
 • goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal in woord en schrift
 • gevoel voor gastvrijheid, initiatiefrijke ideeën en een zelfstandige houding
 • een beschikbaarheid van 32 uur per week.

Wat bieden wij jou?

 • Een plek waar groei en ontwikkeling centraal staan: we stimuleren medewerkers om proactief met ons in gesprek te gaan over hun ambities en talenten
 • Afwisselend werk met een breed portfolio van toonaangevende projecten en een groot netwerk aan samenwerkingspartners
 • De mogelijkheid om te werken binnen een prettige sfeer en met een sterke teamspirit in een creatieve werkomgeving: Het HBS gebouw in Rotterdam
 • Een salaris passend bij de verantwoordelijkheden van de functie, conform de CAO voor Theater en Dans (0.8 ft)

Dansateliers hecht aan diversiteit, zowel in ons team en bij onze danskunstenaars. We nodigen je graag uit wanneer je vanuit je ervaring en/of achtergrond een ander perspectief komt brengen in de organisatie. 

Ben je geïnteresseerd?

Dan maken we graag kennis met je! Stuur je motivatie en CV naar info@dansateliers.nl o.v.v. ‘sollicitatie Bureaumanager’. De deadline voor de inzending van je sollicitatie loopt tot 5 september 2021.