Calendar

Bboys X Ballet Variation - short docu

Fri 30 Sep t/m
Thu 6 Oct

Nederlandse Dansdagen 2022, Maastricht

Buy tickets

DANSLOKAAL10

Thu 6 Oct

20:30

DANSLOKAAL10, Huis Conny Janssen Danst, Rotterdam

Buy tickets

DANSLOKAAL10

Fri 7 Oct

20:30

DANSLOKAAL10, Huis Conny Janssen Danst, Rotterdam

Buy tickets

DANSLOKAAL10

Sat 8 Oct

20:30

DANSLOKAAL10, Huis Conny Janssen Danst, Rotterdam

Buy tickets

DANSLOKAAL10

Sun 9 Oct

20:30

DANSLOKAAL10, Huis Conny Janssen Danst, Rotterdam

Buy tickets

DANSLOKAAL10

Thu 13 Oct

20:30

DANSLOKAAL10, Huis Conny Janssen Danst, Rotterdam

Buy tickets

DANSLOKAAL10

Fri 14 Oct

20:30

DANSLOKAAL10, Huis Conny Janssen Danst, Rotterdam

Buy tickets

DANSLOKAAL10

Sat 15 Oct

20:30

DANSLOKAAL10, Huis Conny Janssen Danst, Rotterdam

Buy tickets

DANSLOKAAL10

Sun 16 Oct

20:30

DANSLOKAAL10, Huis Conny Janssen Danst, Rotterdam

Buy tickets

DANSLOKAAL10

Wed 19 Oct

20:15

DANSLOKAAL10, Huis Verkadefabriek, Den Bosch

Buy tickets

DANSLOKAAL10

Thu 20 Oct

20:15

DANSLOKAAL10, Huis Verkadefabriek, Den Bosch

Buy tickets

DANSLOKAAL10

Fri 21 Oct

20:15

DANSLOKAAL10, Huis Verkadefabriek, Den Bosch

Buy tickets

DANSLOKAAL10

Wed 26 Oct

20:00

DANSLOKAAL10, De Schuur, Haarlem

Buy tickets

DANSLOKAAL10

Thu 27 Oct

20:00

DANSLOKAAL10, De Schuur, Haarlem

Buy tickets

HOLD

Fri 28 Oct

Den Bosch, Verkadefabriek

Buy tickets

FASE - Festival Circolo

Fri 28 Oct

15:00

Festival Circolo, Tilburg

Buy tickets

FASE - Festival Circolo

Fri 28 Oct

17:30

Festival Circolo, Tilburg

Buy tickets

DANSLOKAAL10

Fri 28 Oct

20:30

DANSLOKAAL10, Theater Bellevue, Amsterdam

Buy tickets

FASE - Festival Circolo

Sat 29 Oct

15:00

Festival Circolo, Tilburg

Buy tickets

FASE - Festival Circolo

Sat 29 Oct

17:30

Festival Circolo, Tilburg

Buy tickets

Our Arms Grew Together

Wed 2 Nov

20:30

Verkade Fabriek ‘s-Hertogenbosch

Buy tickets

DANSLOKAAL10

Thu 3 Nov

20:30

DANSLOKAAL10, Stadsschouwburg, Utrecht

Buy tickets

HOLD

Fri 4 Nov

De Kikker, Utrecht

Buy tickets

DANSLOKAAL10

Sat 5 Nov

20:15

DANSLOKAAL10, Theater Rotterdam Schouwburg

Buy tickets

DANSLOKAAL10

Sun 6 Nov

16:00

DANSLOKAAL10, Theater Rotterdam Schouwburg

Buy tickets

HOLD

Fri 11 Nov

Kortrijk, Belgium

DANSLOKAAL10

Fri 11 Nov

20:15

DANSLOKAAL10, Posthuistheater, Heerenveen

Buy tickets

Cold Hawaii

Sat 12 Nov

20:00

The artists are present festival, Amsterdam, Nederlands

Buy tickets

DANSLOKAAL10

Sat 12 Nov

20:30

DANSLOKAAL10, Korzo, Den Haag

Buy tickets

DANSLOKAAL10

Sun 13 Nov

14:30

DANSLOKAAL10, Korzo, Den Haag

Buy tickets

HOLD

Tue 29 Nov

Theater aan de Rijn, Arnhem

Buy tickets

Our Arms Grew Together

Tue 29 Nov

20:30

Theater Bellevue, Amsterdam

Buy tickets

HOLD

Wed 30 Nov

Theater aan de Rijn, Arnhem

Buy tickets

HOLD

Sat 3 Dec

Theater Bellevue, Amsterdam

Buy tickets

Our Arms Grew Together

Sat 10 Dec

20:00

De Verbeelding, Purmerend

Buy tickets

HOLD

Sat 11 Mar

Theater de Veste, Delft

Buy tickets

Our Arms Grew Together

Sat 18 Mar

20:15

CC de Werft, Geel

Buy tickets