Archiefoktnovdecjanfebmrtaprmeijunjulaugsep
18 oktober 2017

Movement Class

Natalia de Miguel
Dansateliers
>> lees meer
Movement Class
14 oktober - 15 oktober 2017

In Search of a Title (première)

Evangelos Biskas & Elysia Mc Mullen
Dansmakers podium, Amsterdam
>> lees meer
In Search of a Title (première)
12 oktober 2017

OK Future

Connor Schumacher & Lucy Suggate
Dance4, Nottingham, GB
>> lees meer
OK Future
12 oktober - 15 oktober 2017

NOVEMBER

Roser López Espinosa
Zuid Amerika tour
>> lees meer
NOVEMBER
11 oktober 2017

Movement Class

Natalia de Miguel
Dansateliers
>> lees meer
Movement Class
7 oktober 2017

Asset, Liability, Equity / DANSLOKAAL

Connor Schumacher
Theater Kumulus, Maastricht
>> lees meer
Asset, Liability, Equity / DANSLOKAAL
6 oktober 2017

OK Future

Connor Schumacher & Lucy Suggate
Festival de Nederlandse Dansdagen, Maastricht
>> lees meer
OK Future
4 oktober 2017

Movement Class

Loïc Perela
Dansateliers
>> lees meer
Movement Class
3 oktober - 4 oktober 2017

ZOOM / BLANKS

Lana Čoporda / Ingrid Berger Myhre
Frascati Theater, Amsterdam
>> lees meer
ZOOM / BLANKS
29 september 2017

BLANKS

Ingrid Berger Myhre
Les Plateaux de la Briqueterie, FR
>> lees meer
BLANKS
28 september - 1 oktober 2017

DANSLOKAAL 5

met Lana, Davide en Antonin
Conny Janssen Danst studio
>> lees meer
DANSLOKAAL 5
27 september 2017

Movement Class

Connor Schumacher
>> lees meer
Movement Class
21 september - 24 september 2017

DANSLOKAAL 5

met Lana, Davide en Antonin
Conny Janssen Danst studio
>> lees meer
DANSLOKAAL 5
16 september - 17 september 2017

infinite games

Joseph Simon & Jonas Frey
Hebelhalle, Heidelberg, DE
>> lees meer
infinite games
9 september - 10 september 2017

Rotterdam UITdagen

met o.a. Joseph Simon & Jonas Frey
Schouwburgplein et al.
>> lees meer
Rotterdam UITdagen
6 september 2017

Movement Class

Lana Čoporda
>> lees meer
Movement Class
30 augustus 2017

Movement Class

Lana Čoporda
Dansateliers
>> lees meer
Movement Class
23 augustus - 25 augustus 2017

360° - Communicating Dance (BSCD)

Werksessie 4
CSC Bassano del Grappa, IT
>> lees meer
360° - Communicating Dance (BSCD)
28 juli 2017

Dansen in het Vondelpark

met. o.a. Joseph Simon
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
>> lees meer
Dansen in het Vondelpark
13 juli - 14 juli 2017

infinite games (première)

Joseph Simon & Jonas Frey
Metropolink Festival, Heidelberg, DE
>> lees meer
infinite games (première)
12 juli - 16 juli 2017

OK Future | Den Haag

Connor Schumacher & Lucy Suggate
Parade, Den Haag
>> lees meer
OK Future | Den Haag
28 juni - 2 juli 2017

OK Future | Rotterdam

Connor Schumacher & Lucy Suggate
De Parade, Rotterdam
>> lees meer
OK Future | Rotterdam
26 juni - 30 juni 2017

Workshop Release the Beast

Tony Vezich
Dansateliers
>> lees meer
Workshop Release the Beast
25 juni 2017

Movement Class special

Evangelos Biskas & Elysia Mc Mullen
Dansateliers
>> lees meer
Movement Class special
23 juni - 25 juni 2017

Studiopresentaties

Evangelos Biskas & Elysia Mc Mullen
Dansateliers
>> lees meer
Studiopresentaties
23 juni 2017

Imaginarium Fram

Manel Salas Palau
Festival CLAIR DE BASTIDE, Bordeaux, FR
>> lees meer
Imaginarium Fram
8 juni - 13 juni 2017

Try out sessies

OK Future
Dansateliers
>> lees meer
Try out sessies
2 juni - 4 juni 2017

Studiopresentaties

Connor Schumacher & Lucy Suggate / Joseph Simon
Dansateliers
>> lees meer
Studiopresentaties
29 mei 2017

O O O O O O O

Giulio D'Anna
Dansweek Festival, Zagreb, HR
>> lees meer
O O O O O O O
26 mei 2017

BLANKS

Ingrid Berger Myhre
De Dansweek, Rotterdamse Schouwburg
>> lees meer
BLANKS
22 mei 2017

O O O O O O O

Giulio D'Anna
Théâtre de la Ville, Parijs, FR
>> lees meer
O O O O O O O
19 mei - 20 mei 2017

Moving Futures Festival

Zwolle
Odeon, Zwolle
>> lees meer
Moving Futures Festival
19 mei 2017

Dancing Museums Slotseminar

Rotterdam
Museum Boijmans Van Beuningen
>> lees meer
Dancing Museums Slotseminar
1 mei 2017

NOVEMBER

Roser Lopez Espinosa
Festival DanSAT, Barcelona, ES
>> lees meer
NOVEMBER
29 april 2017

ZOOM

Lana Čoporda & Fanny Hagmeier
Theater Vrijburcht, Amsterdam
>> lees meer
ZOOM
27 april 2017

SENSES

Loïc Perela
Maqamat, Bipod 2017, Beirut, LB
>> lees meer
SENSES
26 april 2017

Movement Class

Connor Schumacher
Dansateliers
>> lees meer
Movement Class
24 april - 26 april 2017

GAGA & Choreographic practices

Keren Rosenberg
Dansateliers
>> lees meer
GAGA & Choreographic practices
20 april - 22 april 2017

Moving Futures Festival

Utrecht
Theater Kikker, Utrecht
>> lees meer
Moving Futures Festival
19 april 2017

Movement Class

Connor Schumacher
Dansateliers
>> lees meer
Movement Class
12 april 2017

Movement Class

Connor Schumacher
Dansateliers
>> lees meer
Movement Class
8 april - 9 april 2017

Moving Futures Festival Groningen

Grand Theatre, Groningen
>> lees meer
Moving Futures Festival Groningen
5 april 2017

Movement Class

Connor Schumacher
Dansateliers
>> lees meer
Movement Class
5 april - 8 april 2017

NOVEMBER

Roser Lopez Espinosa
Spanje tour
>> lees meer
NOVEMBER
1 april 2017

Up Stage Right

HASHTAG - Loïc Perela
ECI Cultuurfabriek, Roermond
>> lees meer
Up Stage Right
31 maart - 2 april 2017

Studiopresentaties

Joseph Simon & Jonas Frey / Igor & Moreno
Dansateliers
>> lees meer
Studiopresentaties
31 maart - 2 april 2017

EDN Atelier

Working together Transnationally. Structures, Conditions & Artistic Practices
K3 Hamburg, DE
>> lees meer
EDN Atelier
30 maart 2017

Up Stage Right

HASHTAG - Loïc Perela
Verkadefabriek, Den Bosch
>> lees meer
Up Stage Right
29 maart 2017

Movement Class

Joseph Simon & Jonas Frey
Dansateliers
>> lees meer
Movement Class
25 maart 2017

Dancing Museums / symposium / Parijs

Dance and the public in movement
Musée du Louvre, Parijs, FR
>> lees meer
Dancing Museums / symposium / Parijs
22 maart 2017

Movement Class

Joseph Simon & Jonas Frey
Dansateliers
>> lees meer
Movement Class
21 maart - 31 maart 2017

Dancing Museums

Residentie 8: Vitry-sur-Seine
Mac Val Museum for Contemporary Art
>> lees meer
Dancing Museums
15 maart 2017

Movement Class

Joseph Simon & Jonas Frey
Dansateliers
>> lees meer
Movement Class
11 maart - 12 maart 2017

Studiopresentaties

Fabien Prioville
Dansateliers
>> lees meer
Studiopresentaties
11 maart 2017

Artist Talks

Loïc Perela & Noud Heerkens
Cinedans on Screen festival, EYE, Amsterdam
>> lees meer
Artist Talks
8 maart 2017

Movement Class

Joseph Simon & Jonas Frey
Dansateliers
>> lees meer
Movement Class
4 maart 2017

Up Stage Right

HASHTAG - Loïc Perela
Theater De NWE Vorst, Tilburg
>> lees meer
Up Stage Right
1 maart - 3 maart 2017

3 daagse Workshop

Roser López Espinosa
Dansateliers
>> lees meer
3 daagse Workshop
25 februari 2017

Moving Futures Rotterdam | Dag 3

Avondprogramma
Rotterdamse Schouwburg
>> lees meer
Moving Futures Rotterdam | Dag 3
25 februari 2017

A Manual For Walking - Hilde Elbers

Moving Futures Rotterdam
De Pauluskerk
>> lees meer
A Manual For Walking - Hilde Elbers
24 februari 2017

Moving Futures Rotterdam | dag 2

Combinatieprogramma
Rotterdamse Schouwburg
>> lees meer
Moving Futures Rotterdam | dag 2
23 februari 2017

Moving Futures Rotterdam | dag 1

Openingsprogramma
Rotterdamse Schouwburg
>> lees meer
Moving Futures Rotterdam | dag 1
22 februari 2017

Up Stage Right

HASHTAG - Loïc Perela
Rabotheater, Hengelo
>> lees meer
Up Stage Right
22 februari 2017

Movement Class

Jija Sohn
Moving Futures edition
>> lees meer
Movement Class
18 februari 2017

Up Stage Right

HASHTAG - Loïc Perela
Schouwburg Odeon, Zwolle
>> lees meer
Up Stage Right
17 februari 2017

Up Stage Right

HASHTAG - Loïc Perela
Stadsschouwburg Groningen
>> lees meer
Up Stage Right
17 februari 2017

Sneak preview

Ingrid Berger Myhre
Dansateliers
>> lees meer
Sneak preview
16 februari 2017

Krisztina’s Keuze 2 - Rotterdamse Schouwburg

o.a. Loïc Perela, Connor Schumacher
Theater Bellevue
>> lees meer
Krisztina’s Keuze 2 - Rotterdamse Schouwburg
15 februari 2017

Movement Class

Ingrid Berger Myhre
Moving Futures edition
>> lees meer
Movement Class
9 februari - 11 februari 2017

Moving Futures Arnhem

De meest veelbelovende choreografen in één programma!
Arnhem
>> lees meer
Moving Futures Arnhem
8 februari 2017

Movement Class

Ingrid Berger Myhre
Moving Futures edition
>> lees meer
Movement Class
8 februari 2017

Krisztina’s Keuze 2 - PREMIERE

o.a. Loïc Perela, Connor Schumacher
Theater Bellevue
>> lees meer
Krisztina’s Keuze 2 - PREMIERE
7 februari - 4 april 2017

Krisztina’s Keuze 2

o.a. Loïc Perela, Connor Schumacher
TOUR
>> lees meer
Krisztina’s Keuze 2
2 februari - 5 februari 2017

Moving Futures Amsterdam

De meest veelbelovende choreografen in één programma!
Amsterdam
>> lees meer
Moving Futures Amsterdam
1 februari 2017

Movement Class met Lana Čoporda

Lana Čoporda
Dansateliers
>> lees meer
Movement Class met Lana Čoporda
25 januari - 27 januari 2017

Moving Futures Tilburg

De meest veelbelovende choreografen in één programma!
Theater De NWE Vorst, Tilburg
>> lees meer
Moving Futures Tilburg
25 januari 2017

Movement Class

Loïc Perela
Dansateliers
>> lees meer
Movement Class
22 januari 2017

Studiopresentaties Krisztina's Keuze 2

Loïc Perela, Connor Schumacher
Dansateliers
>> lees meer
Studiopresentaties Krisztina's Keuze 2
21 januari 2017

NOVEMBER

Roser López Espinosa
Théâtre Comoedia, Aubagne, FR
>> lees meer
NOVEMBER
18 januari 2017

Movement Class

Connor Schumacher
>> lees meer
Movement Class
18 december 2016

Eindejaarsborrel

Dansateliers
>> lees meer
Eindejaarsborrel
15 december - 18 december 2016

One Night's Dance 2016

5 makers / 5 stukken
Dansateliers
>> lees meer
One Night's Dance 2016
8 december - 11 december 2016

One Night's Dance 2016

5 makers / 5 stukken
Dansateliers
>> lees meer
One Night's Dance 2016
8 december 2016

Dance and the museum: Stretching the boundaries

Internationale Conferentie
>> lees meer
Dance and the museum: Stretching the boundaries
2 december 2016

HASHTAG

Loïc Perela
Theater Kikker, Utrecht
>> lees meer
HASHTAG
2 december 2016

Studiopresentatie Connor Schumacher

vooronderzoek
Dansateliers
>> lees meer
Studiopresentatie Connor  Schumacher
2 december 2016

NOVEMBER

Roser López Espinosa
Centre Cultural La Lira, Tremp, ES
>> lees meer
NOVEMBER
30 november 2016

Movement Class

Connor Schumacher
Dansateliers
>> lees meer
Movement Class
28 november - 2 december 2016

Ochtendlessen Countertechniek

Eilit Marom
Dansateliers
>> lees meer
Ochtendlessen Countertechniek
25 november 2016

Hand to Hand

Roser López Espinosa
Roca Umbert Dance, Barcelona, SP
>> lees meer
Hand to Hand
23 november 2016

Movement Class

Connor Schumacher
Dansateliers
>> lees meer
Movement Class
19 november 2016

Dubbelprogramma ZOOM + A DANCING ARCHIVE

Lana Čoporda + Artémise Ploegaerts
Oostblok, Amsterdam
>> lees meer
Dubbelprogramma ZOOM + A DANCING ARCHIVE
18 november - 19 november 2016

HASHTAG

Loïc Perela
Frascati Theater, Amsterdam
>> lees meer
HASHTAG
16 november 2016

Movement Class

Gil the Grid / Amenti Collective
Dansateliers
>> lees meer
Movement Class
12 november 2016

O O O O O O O - reprise

Giulio D'Anna
Podium Mozaiek, Amsterdam
>> lees meer
O O O O O O O - reprise
10 november 2016

O O O O O O O - reprise

Giulio D'Anna
Chassé Theater, Breda
>> lees meer
O O O O O O O - reprise
9 november 2016

Movement Class

Lana Čoporda
Dansateliers
>> lees meer
Movement Class
5 november - 14 november 2016

Dancing Museums

Residentie 7: Londen
The National Gallery
>> lees meer
Dancing Museums
2 november 2016

Movement Class

Joseph Simon
Dansateliers
>> lees meer
Movement Class
28 oktober - 30 oktober 2016

Studiopresentaties

Giulio D'Anna | Ralph Öllinger
Dansateliers
>> lees meer
Studiopresentaties
26 oktober 2016

Movement Class

Loïc Perela
Dansateliers
>> lees meer
Movement Class
19 oktober 2016

Movement Class

Loïc Perela
Dansateliers
>> lees meer
Movement Class
19 oktober 2016

O O O O O O O - reprise

Giulio D'Anna
Stadsschouwburg Utrecht
>> lees meer
O O O O O O O - reprise
17 oktober - 30 oktober 2016

Residentie

Connor Schumacher
The Abron Arts Centre, NY, VS
>> lees meer
Residentie
17 oktober - 21 oktober 2016

Flying Low - week

Malgorzata Haduch
Dansateliers
>> lees meer
Flying Low - week
13 oktober 2016

O O O O O O O - reprise premiere

Giulio D'Anna
Rotterdamse Schouwburg
>> lees meer
O O O O O O O - reprise premiere
12 oktober - 13 oktober 2016

HASHTAG

Loïc Perela
Rotterdamse Schouwburg
>> lees meer
HASHTAG
12 oktober 2016

Movement Class

Lana Čoporda
Dansateliers
>> lees meer
Movement Class
10 oktober 2016

Imaginarium Frame

Manel Salas Palau
Dance Flavours, Coehoorn, Arnhem
>> lees meer
Imaginarium Frame
8 oktober - 9 oktober 2016

HASHTAG | première

Loïc Perela
Festival de Nederlandse Dansdagen, Maastricht
>> lees meer
HASHTAG | première
5 oktober 2016

Movement Class

Lana Čoporda
Dansateliers
>> lees meer
Movement Class
29 september - 2 oktober 2016

DANSLOKAAL 4

met o.a. Connor Schumacher
Studio Conny Janssen Danst, Rotterdam
>> lees meer
DANSLOKAAL 4
29 september - 2 oktober 2016

SUPPLIES (première/ Oslo)

Ingrid Berger Myhre
Black Box Theater, Oslo, NO
>> lees meer
SUPPLIES (première/ Oslo)
28 september 2016

Movement Class

Joseph Simon & Jonas Frey
Dansateliers
>> lees meer
Movement Class
22 september - 25 september 2016

DANSLOKAAL 4

met o.a. Connor Schumacher
Studio Conny Janssen Danst, Rotterdam
>> lees meer
DANSLOKAAL 4
17 september - 18 september 2016

To come in between (interventie)

Connor Schumacher
Museum Boijmans Van Beuningen, Rotterdam
>> lees meer
To come in between (interventie)
11 september 2016

Draaiplaneet - Lana Coporda

Uitdagen Rotterdam
Schouwburgplein, Rotterdam
>> lees meer
Draaiplaneet - Lana Coporda
10 september - 11 september 2016

To come between (interventie)

Connor Schumacher
Museum Boijmans Van Beuningen, Rotterdam
>> lees meer
To come between (interventie)
10 september 2016

Third Culture Kid - Joseph Simon

Uitdagen Rotterdam
Rotterdamse Schouwburg
>> lees meer
Third Culture Kid - Joseph Simon
9 september 2016

On Essence and Fingerprint

Open werksessie
Dansateliers
>> lees meer
On Essence and Fingerprint
8 september 2016

NOVEMBER

Roser López Espinosa
Artcorps | Antilope Festival, La Chaux-de-Fonds (CH)
>> lees meer
NOVEMBER
1 september 2016

NOVEMBER

Roser López Espinosa
Tanzmesse, Düsseldorf DE
>> lees meer
NOVEMBER
1 september 2016

Moving Futures Open studio

Moving Futures
Internationale Tanzmesse, Dusseldorf, DE
>> lees meer
Moving Futures Open studio
27 augustus 2016

HASHTAG (preview)

Loïc Perela
Uitmarkt Amsterdam, Theater Bellevue
>> lees meer
HASHTAG (preview)
21 augustus - 26 augustus 2016

Dancing Museums

Residentie 6: Bassano del Grappa
Bassano del Grappa, IT
>> lees meer
Dancing Museums
17 augustus 2016

Interventie To come between

Connor Schumacher
Notion Motion - Olafur Eliasson - Museum Boijmans Van Beuningen
>> lees meer
Interventie To come between
10 augustus 2016

Kindervoorstelling - Draaiplaneet

Lana Čoporda
Schouwburgplein, Rotterdam
>> lees meer
Kindervoorstelling - Draaiplaneet
1 augustus - 14 augustus 2016

HASHTAG (onderzoek) - Loïc Perela

Residentie
Abrons Arts Center, New York, USA
>> lees meer
HASHTAG (onderzoek) - Loïc Perela
29 juli - 6 augustus 2016

Boy oh boy I - TAZ/Oostende

Connor Schumacher
Theater aan Zee, Oostende (BE)
>> lees meer
Boy oh boy I - TAZ/Oostende
26 juli 2016

Hand to Hand

Roser López Espinosa
Dance Days Chania, Kreta, GR
>> lees meer
Hand to Hand
16 juli 2016

Imaginarium Frame - Bejing Dance Festival - China

Manel Salas Palau
Beijing Dance Festival, China
>> lees meer
Imaginarium Frame - Bejing Dance Festival - China
15 juli 2016

Boy oh boy I - Yorkshire Dance Bend It

Connor Schumacher
Bend it, Yorkshire Dance, UK
>> lees meer
Boy oh boy I - Yorkshire Dance Bend It
4 juli - 8 juli 2016

Workshop Release the Beast

Tony Vezich
Dansateliers studio
>> lees meer
Workshop Release the Beast
30 juni - 1 juli 2016

Geisha's Miracle (première)

Jija Sohn
Dansmakers podium, Amsterdam / ITs Festival
>> lees meer
Geisha's Miracle (première)
21 juni 2016

De Derde Dinsdag

laatse editie
Vroesenpaviljoen, Rotterdam
>> lees meer
De Derde Dinsdag
18 juni 2016

Salon Ethics of decision making

Kristin de Groot
Tanzkongress, Hannover, DE
>> lees meer
Salon Ethics of decision making
18 juni 2016

BLANKS (onderzoek)

Ingrid Berger Myhre
WASP, Bucharest, RO
>> lees meer
BLANKS (onderzoek)
18 juni 2016

Imaginarium Frame

Manel Salas Palau
Tragant Dansa, Barcelona, ES
>> lees meer
Imaginarium Frame
17 juni - 26 juni 2016

HASHTAG - in situ

Loïc Perela
ZigZagCity Rotterdam
>> lees meer
HASHTAG - in situ
10 juni - 12 juni 2016

Jerusalem + Ecclesiastes - Mor Shani

Studiopresentaties
Dansateliers studio
>> lees meer
Jerusalem + Ecclesiastes - Mor Shani
9 juni 2016

Dancing Museums in Le Grand Palais - Monumenta

Presentatie
Le Grand Palais, Parijs, FR
>> lees meer
Dancing Museums in Le Grand Palais - Monumenta
27 mei - 29 mei 2016

Studiopresentaties

Jija Sohn & Abundance
Dansateliers studio
>> lees meer
Studiopresentaties
26 mei - 27 mei 2016

Hand to Hand

Roser López Espinosa
La Caldera, Barcelona, ES
>> lees meer
Hand to Hand
25 mei 2016

Movement Class

Abundance
Dansateliers studio
>> lees meer
Movement Class
23 mei 2016

Dancing Museums

best practice
Congres Podiumkunsten, Nijmegen
>> lees meer
Dancing Museums
22 mei 2016

Imaginarium Frame

Manel Salas Palau
Festival for Dance Isadora, Krasnoyarsk, Rusland
>> lees meer
Imaginarium Frame
18 mei 2016

Movement Class

Jija Sohn
Dansateliers studio
>> lees meer
Movement Class
17 mei 2016

De Derde Dinsdag

met o.a. Jija Sohn
WORM, Rotterdam
>> lees meer
De Derde Dinsdag
15 mei 2016

Rotterdam Danst

o.a. The Fool
De Dansweek, Rotterdamse Schouwburg
>> lees meer
Rotterdam Danst
15 mei 2016

Workshop Shake Your Booty

Lana Čoporda
Rotterdam Danst
>> lees meer
Workshop Shake Your Booty
15 mei 2016

Movement Class

Lana Čoporda
Rotterdam Danst
>> lees meer
Movement Class
14 mei - 15 mei 2016

The Fool

Connor Schumacher
De Dansweek, Rotterdamse Schouwburg
>> lees meer
The Fool
11 mei 2016

Movement Class

Jija Sohn
Dansateliers studio
>> lees meer
Movement Class
8 mei - 28 mei 2016

Draaiplaneet

Lana Čoporda
Tweetakt, Fort Ruigenhoek, Utrecht
>> lees meer
Draaiplaneet
5 mei - 15 mei 2016

Dancing Museums

Residentie 5: Wenen & Burgenland
D.ID Dance Identity
>> lees meer
Dancing Museums
4 mei 2016

Movement Class

Loïc Perela
Dansateliers studio
>> lees meer
Movement Class
20 april 2016

Movement Class

Abundance
Dansateliers studio
>> lees meer
Movement Class
13 april 2016

Movement Class

Dario Tortorelli
Dansateliers studio
>> lees meer
Movement Class
8 april 2016

Love-ism | Duet + Film

Mor Shani & Paul Sixta
Middle East Now Festival, It
>> lees meer
Love-ism | Duet + Film
7 april 2016

Dubbelprogramma

Lana Čoporda | Joseph Simon
Theater Kikker, Tweetakt festival, Utrecht
>> lees meer
Dubbelprogramma
6 april - 14 april 2016

Draaiplaneet

Lana Čoporda
Tweetakt Festival, Utrecht
>> lees meer
Draaiplaneet
6 april 2016

Movement Class

Abundance
Dansateliers studio
>> lees meer
Movement Class
4 april - 15 april 2016

HASHTAG (onderzoek) - Loïc Perela

Residentie
CDC La Briqueterie, FR
>> lees meer
HASHTAG (onderzoek) - Loïc Perela
30 maart 2016

Movement Class

Loïc Perela
Dansateliers studio
>> lees meer
Movement Class
26 maart - 28 maart 2016

Countertechniek Workshop

Nina Wollny
Dansateliers studio
>> lees meer
Countertechniek Workshop
25 maart - 26 maart 2016

Première | Lana Čoporda | Joseph Simon

dubbelprogramma
Club KBS, Rotterdamse Schouwburg
>> lees meer
Première | Lana Čoporda | Joseph Simon
23 maart 2016

Movement Class

Joseph Simon
Dansateliers studio
>> lees meer
Movement Class
18 maart - 20 maart 2016

Studiopresentaties

Ingrid Berger Myhre
Dansateliers studio
>> lees meer
Studiopresentaties
16 maart - 20 maart 2016

Spiegel im Spiegel (première)

Maria Peralta
Veem Huis voor Performance, Amsterdam
>> lees meer
Spiegel im Spiegel (première)
16 maart 2016

Movement Class

Joseph Simon
Dansateliers studio
>> lees meer
Movement Class
15 maart 2016

De Derde Dinsdag

Culturele Talkshow Rotterdam
Kunsthal, Rotterdam
>> lees meer
De Derde Dinsdag
13 maart - 20 maart 2016

Dancing Museums

Residentie 4: Vitry-sur-Seine & Parijs
La Briqueterie / Le Louve / Mac Val
>> lees meer
Dancing Museums
11 maart - 13 maart 2016

EDN atelier The Relevance of Dance

Dansmakers podium, Amsterdam
>> lees meer
EDN atelier The Relevance of Dance
11 maart 2016

Lana Čoporda / ZOOM

work in progress
Monsteren, Theater Kikker, Utrecht
>> lees meer
Lana Čoporda / ZOOM
9 maart 2016

Movement Class

Ingrid Berger Myhre
Dansateliers studio
>> lees meer
Movement Class
2 maart 2016

Movement Class

Ingrid Berger Myhre
Dansateliers studio
>> lees meer
Movement Class
24 februari 2016

Movement Class

Lana Čoporda
Dansateliers studio
>> lees meer
Movement Class
22 februari - 26 februari 2016

Flying Low week

Malgorzata Haduch
Dansateliers studio
>> lees meer
Flying Low week
19 februari 2016

Moving Futures Den Bosch

festival
Verkadefabriek, Den Bosch
>> lees meer
Moving Futures Den Bosch
17 februari 2016

Movement Class

Lana Čoporda
Dansateliers studio
>> lees meer
Movement Class
16 februari 2016

De Derde Dinsdag

Culturele Talkshow Rotterdam
Dansateliers studio
>> lees meer
De Derde Dinsdag
11 februari 2016

Joseph Simon | João Dinis Pinho & Julia Barrios de la Mora

One Night's Dance
ArtEZ Dansacademie Arnhem
>> lees meer
Joseph Simon | João Dinis Pinho & Julia Barrios de la Mora
10 februari - 12 februari 2016

Moving Futures Nijmegen

festival
LUX, Nijmegen
>> lees meer
Moving Futures Nijmegen
5 februari - 7 februari 2016

GAGA & Choreographic practices

by Keren Rosenberg
Dansateliers studio
>> lees meer
GAGA & Choreographic practices
24 januari - 30 januari 2016

Dancing Museums

Residentie 3: Wenen
D.ID Dance Identity / Gemäldegalerie
>> lees meer
Dancing Museums
13 december 2015

NOVEMBER

Roser López Espinosa
Korzo, Den Haag
>> lees meer
NOVEMBER
11 december - 13 december 2015

One Night's Dance

Dansateliers
>> lees meer
One Night's Dance
11 december 2015

NOVEMBER

Roser López Espinosa
Dansmakers podium, Amsterdam
>> lees meer
NOVEMBER
4 december - 6 december 2015

One Night's Dance

Dansateliers
>> lees meer
One Night's Dance
28 november - 29 november 2015

NOVEMBER

Roser López Espinosa
SÂLMON festival, Mercat de les Flors, Barcelona, ES
>> lees meer
NOVEMBER
25 november 2015

Movement Class

Maria Peralta
Dansateliers studio
>> lees meer
Movement Class
18 november 2015

Movement Class

Franziska Menge
Dansateliers studio
>> lees meer
Movement Class
17 november 2015

De Derde Dinsdag

met o.a. One Night's Dance: Joseph Simon
TENT, Rotterdam
>> lees meer
De Derde Dinsdag
16 november - 20 november 2015

Countertechniek week

Jorijn Vriesendorp & Jenia Kasatkina
Dansateliers
>> lees meer
Countertechniek week
11 november 2015

Movement Class

Manel Salas Palau
Dansateliers, studio
>> lees meer
Movement Class
4 november 2015

Movement Class

Loïc Perela
Dansateliers
>> lees meer
Movement Class
1 november 2015

Moving Futures presenteert:

Ido Batash | Mouna Laroussi | Marie Goeminne (1)
Dansateliers, studio 1
>> lees meer
Moving Futures presenteert:
1 november 2015

Moving Futures presenteert:

Ido Batash | Mouna Laroussi | Marie Goeminne (2)
Dansateliers, studio 1
>> lees meer
Moving Futures presenteert:
1 november 2015

Moving Futures presenteert:

Movement class met Roser López Espinosa
Dansateliers, studio 1
>> lees meer
Moving Futures presenteert:
1 november 2015

SENSES

Loïc Perela
Dansateliers
>> lees meer
SENSES
31 oktober 2015

Moving Futures presenteert:

Lana Čoporda | Joseph Simon (1)
Dansateliers, studio CJD
>> lees meer
Moving Futures presenteert:
31 oktober 2015

Moving Futures presenteert:

Marie Goeminne | Hilde Elbers & Lea Martini (1)
Dansateliers, studio 1
>> lees meer
Moving Futures presenteert:
31 oktober 2015

Ceci n’est pas un lecture

Zeynep Gündüz
Dansateliers
>> lees meer
Ceci n’est pas un lecture
31 oktober 2015

Moving Futures presenteert:

Lana Čoporda | Joseph Simon (2)
Dansateliers, studio CJD
>> lees meer
Moving Futures presenteert:
31 oktober 2015

Moving Futures presenteert:

Marie Goeminne | Hilde Elbers & Lea Martini (2)
Dansateliers, studio 1
>> lees meer
Moving Futures presenteert:
31 oktober 2015

Moving Futures presenteert:

"creating meaning" / Interventies - Dansdocent-studenten Codarts
Dansateliers
>> lees meer
Moving Futures presenteert:
31 oktober 2015

Moving Futures presenteert:

Workshop met Roser López Espinosa
Dansateliers, studio 1
>> lees meer
Moving Futures presenteert:
31 oktober 2015

Moving Futures presenteert:

Diving into the universe of Lana Čoporda
Dansateliers, studio DWX
>> lees meer
Moving Futures presenteert:
30 oktober 2015

Moving Futures presenteert: PREMIÈRE

NOVEMBER - Roser López Espinosa
Kleine zaal, Rotterdamse Schouwburg
>> lees meer
Moving Futures presenteert: PREMIÈRE
30 oktober 2015

Moving Futures presenteert:

Connor Schumacher & Jasper van Luijk
Krijn Boon Studio, Rotterdamse Schouwburg
>> lees meer
Moving Futures presenteert:
29 oktober 2015

Moving Futures presenteert:

NOVEMBER - Roser López Espinosa (try out)
Kleine zaal, Rotterdamse Schouwburg
>> lees meer
Moving Futures presenteert:
29 oktober - 1 november 2015

Moving Futures Rotterdam

Tour 2015-2016
Rotterdamse Schouwburg | Dansateliers
>> lees meer
Moving Futures Rotterdam
29 oktober 2015

Moving Futures presenteert:

Connor Schumacher & Arno Schuitemaker
Krijn Boon Studio, Rotterdamse Schouwburg
>> lees meer
Moving Futures presenteert:
29 oktober - 28 november 2015

Moving Futures Festival

2015
TOUR
>> lees meer
Moving Futures Festival
28 oktober 2015

Movement Class

Jessica van Rüschen
Dansateliers
>> lees meer
Movement Class
24 oktober - 25 oktober 2015

Moving Futures presenteert:

Workshop A Closer Look met Lana Čoporda
Dansateliers
>> lees meer
Moving Futures presenteert:
22 oktober 2015

Expertmeeting

Dancing Museums
Museum Boijmans van Beuningen
>> lees meer
Expertmeeting
20 oktober 2015

De Derde Dinsdag

Culturele Talkshow Rotterdam
Showroom MAMA
>> lees meer
De Derde Dinsdag
18 oktober 2015

OF A KIND evolueert in Two Particles

Katerina Dietzová en Jelte van Andel in Bassano del Grappa
Centro per la Scena Contemporanea
>> lees meer
OF A KIND evolueert in Two Particles
17 oktober - 18 oktober 2015

Workshop Countertechniek

Yi-chun Liu
Dansateliers
>> lees meer
Workshop Countertechniek
16 oktober - 18 oktober 2015

Love-ism | workshop & film

Mor Shani & Paul Sixta
Cordoba, Spanje
>> lees meer
Love-ism | workshop & film
14 oktober 2015

Movement Class

Jessica van Rüschen
Dansateliers
>> lees meer
Movement Class
12 oktober - 25 oktober 2015

Dancing Museums

Residentie Rotterdam
Museum Boijmans van Beuningen
>> lees meer
Dancing Museums
12 oktober - 16 oktober 2015

Ochtenlessen: Countertechniek

Yi-chun Liu
Dansateliers
>> lees meer
Ochtenlessen: Countertechniek
7 oktober 2015

Movement Class

Lana Čoporda
Dansateliers studio
>> lees meer
Movement Class
4 oktober 2015

Please me Please - the duet

Liat Waysbort
Nederlandse Dansdagen, Toneelacademie, Maastricht
>> lees meer
Please me Please - the duet
2 oktober 2015

SENSES - Loïc Perela

Nederlandse Dansdagen
Theater ah Vrijthof, Maastricht
>> lees meer
SENSES - Loïc Perela
1 oktober - 2 oktober 2015

Moving Meetings 2015

a.o. Giulio D'Anna, Connor Schumacher and Liat Waysbort
Nederlandse Dansdagen, AINSI, Maastricht
>> lees meer
Moving Meetings 2015
1 oktober 2015

An evening with Jan Martens

met o.a. Connor Schumacher
Schouwburg Tilburg
>> lees meer
An evening with Jan Martens
30 september 2015

Movement Class

Lana Čoporda
Dansateliers studio
>> lees meer
Movement Class
25 september 2015

DATA (première Italië)

Giulio D'Anna
Festival Aperto 2015, Reggio Emilia, IT
>> lees meer
DATA (première Italië)
25 september 2015

SENSES - Loïc Perela

Les Plateaux
La Briqueterie – CDC du Val-de-marne, FR
>> lees meer
SENSES - Loïc Perela
23 september 2015

Movement Class

Connor Schumacher
Dansateliers studio
>> lees meer
Movement Class
16 september 2015

Movement Class

Loïc Perela
Dansateliers
>> lees meer
Movement Class
12 september 2015

Rotterdam Danst

24 uur cultuur
Rotterdamse Schouwburg
>> lees meer
Rotterdam Danst
12 september 2015

SENSES - Loïc Perela 24 UUR CULTUUR

24 uur cultuur
Rotterdamse Schouwburg
>> lees meer
SENSES - Loïc Perela      24 UUR CULTUUR
12 september 2015

Kunst in het Witte de Withkwartier

Connor Schumacher
Witte de With straat
>> lees meer
Kunst in het Witte de Withkwartier
12 september - 13 september 2015

Preview DANCING MUSEUMS 24 UUR CULTUUR

24 uur cultuur
Museum Boijmans van Beuningen
>> lees meer
Preview DANCING MUSEUMS        24 UUR CULTUUR
10 september - 13 september 2015

DANSLOKAAL 3

ism Conny Janssen Danst
Conny Janssen Danst studio
>> lees meer
DANSLOKAAL 3
9 september 2015

Movement Class

Loïc Perela
>> lees meer
Movement Class
3 september - 6 september 2015

DANSLOKAAL 3

ism Conny Janssen Danst
Conny Janssen Danst studio
>> lees meer
DANSLOKAAL 3
3 september - 6 september 2015

STAFF

Ingrid Berger Myhre & Andreea David
Black Box Teater, Oslo, Noorwegen
>> lees meer
STAFF
3 september - 4 september 2015

Please me Please - the duet (try out)

Liat Waysbort
Dansmakers Amsterdam
>> lees meer
Please me Please - the duet (try out)
2 september 2015

Movement Class

Loïc Perela
Dansateliers
>> lees meer
Movement Class
8 augustus 2015

CURRENT

Ingrid Berger Myhre
Festival WhyNot, Tolhuisstuin, Amsterdam
>> lees meer
CURRENT
10 juli 2015

Please me Please - solo

Liat Waysbort
Julidans, Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
>> lees meer
Please me Please - solo
9 juli 2015

Please me Please - solo

Liat Waysbort
Julidans, Podium Mozaiek, Amsterdam
>> lees meer
Please me Please - solo
19 juni 2015

Body-House

Keren Rosenberg
Openluchttheater, Vondelpark Amsterdam
>> lees meer
Body-House
17 juni 2015

Last Movement class before summer!

Lana Čoporda
Dansateliers
>> lees meer
Last Movement class before summer!
16 juni 2015

De Derde Dinsdag

Culturele talkshow
TENT. Rotterdam
>> lees meer
De Derde Dinsdag
12 juni - 14 juni 2015

Studiopresentaties

Cristina Planas Leitão | Lana Čoporda
Dansateliers studio
>> lees meer
Studiopresentaties
10 juni 2015

Movement Class

Cristina Planas Leitao
Dansateliers
>> lees meer
Movement Class
4 juni - 6 juni 2015

Don´t smoke under water (aangepaste versie)

Laura Witzleben
Festival of Choreographic Miniatures, Belgrado
>> lees meer
Don´t smoke under water (aangepaste versie)
3 juni 2015

Movement Class

Cristina Planas Leitao
Dansateliers
>> lees meer
Movement Class
1 juni - 5 juni 2015

Ochtendlessen Flying Low

Cristina Planas Leitão
Dansateliers
>> lees meer
Ochtendlessen Flying Low
28 mei - 20 juni 2015

ROTTERDAMSE LENTE

HAND TO HAND - Roser López Espinosa
tour
>> lees meer
ROTTERDAMSE LENTE
27 mei 2015

Movement Class

Cristina Planas Leitao
Dansateliers
>> lees meer
Movement Class
26 mei - 28 mei 2015

Boy oh Boy 2

Connor Schumacher
Rencontres chorégraphiques internationales de Seine-Saint-Denis
>> lees meer
Boy oh Boy 2
22 mei - 24 mei 2015

Studiopresentaties

Ingrid Berger Myhre | Joseph Simon | Marco D'Agostin
Dansateliers studio
>> lees meer
Studiopresentaties
21 mei - 22 mei 2015

R_ESISTERE

Giulio D'Anna
Festival Fabbrica Europa, Florence, IT
>> lees meer
R_ESISTERE
20 mei 2015

Movement Class

Ingrid Berger Myhre
Dansateliers studio
>> lees meer
Movement Class
19 mei 2015

De Derde Dinsdag

Culturele talkshow
WORM
>> lees meer
De Derde Dinsdag
15 mei - 16 mei 2015

DATA

Giulio D'Anna
Krijn Boon Studio, Rotterdamse Schouwburg
>> lees meer
DATA
13 mei 2015

Movement Class

Ingrid Berger Myhre
Dansateliers studio
>> lees meer
Movement Class
6 mei 2015

Movement Class

Ingrid Berger Myhre
Dansateliers studio
>> lees meer
Movement Class
29 april 2015

Movement Class

Giulio D'Anna
Dansateliers studio
>> lees meer
Movement Class
25 april - 28 april 2015

LOVE-ISM | WORKSHOP, DUET AND FILM

Mor Shani & Paul Sixta
Wroclaw, Polen
>> lees meer
LOVE-ISM | WORKSHOP, DUET AND FILM
25 april 2015

Body-House

Keren Rosenberg
Open Podium, Dansmakers aan 't IJ
>> lees meer
Body-House
23 april - 24 april 2015

Moving Futures Festival | UTRECHT

Theater Kikker
>> lees meer
Moving Futures Festival | UTRECHT
22 april 2015

Movement Class

Lana Čoporda
Dansateliers studio
>> lees meer
Movement Class
15 april 2015

Movement class

Connor Schumacher
Dansateliers studio
>> lees meer
Movement class
15 april 2015

Movement Class

Lana Čoporda
Dansateliers studio
>> lees meer
Movement Class
10 april - 11 april 2015

I trust in this life we will have another moment alone | Motel Mozaïque

Connor Schumacher
Motel Mozaïque
>> lees meer
I trust in this life we will have another moment alone | Motel Mozaïque
8 april 2015

Movement Class

Jessica van Rüschen
Dansateliers studio
>> lees meer
Movement Class
7 april - 10 april 2015

Bruno Caverna

Ochtendlessen
Dansateliers studio
>> lees meer
Bruno Caverna
3 april - 5 april 2015

Giulio D'Anna | Connor Schumacher

Studiopresentaties
Dansateliers studio
>> lees meer
Giulio D'Anna | Connor Schumacher
1 april 2015

Movement Class | Giulio D'Anna

DATA
Dansateliers studio
>> lees meer
Movement Class | Giulio D'Anna
29 maart 2015

B-project

Claire Cunningham, Giorgia Nardin, Dante Murillo, Jan Martens, Maxence Rey
Bienale de la Danse - Val-de-Marne
>> lees meer
B-project
27 maart 2015

Rondetafel Bosch

B-Project
Louvre, Parijs FR
>> lees meer
Rondetafel Bosch
26 maart - 27 maart 2015

I trust in this life ...

Connor Schumacher
Performing Gender Symposium, Bologna, IT
>> lees meer
I trust in this life ...
25 maart 2015

Movement Class | Giulio D'Anna

DATA
Dansateliers studio
>> lees meer
Movement Class | Giulio D'Anna
20 maart - 21 maart 2015

Senses

Loïc Perela
Krijn Boon Studio, Rotterdamse Schouwburg
>> lees meer
Senses
19 maart 2015

Senses (première)

Loïc Perela
Krijn Boon Studio, Rotterdamse Schouwburg
>> lees meer
Senses (première)
18 maart 2015

Movement Class | Connor Schumacher

The Fool
Dansateliers studio
>> lees meer
Movement Class | Connor Schumacher
17 maart 2015

De Derde Dinsdag | sneak-preview SENSES

Culturele talkshow
MAAS
>> lees meer
De Derde Dinsdag | sneak-preview SENSES
11 maart 2015

Movement Class | Loïc Perela

Senses
Dansateliers studio
>> lees meer
Movement Class | Loïc Perela
8 maart 2015

Body-House

Keren Rosenberg
ALL THERE IS | Korzo, Den Haag
>> lees meer
Body-House
23 februari - 27 februari 2015

GAGA movement workshop

Keren Rosenberg
Dansateliers studio
>> lees meer
GAGA movement workshop
13 februari - 27 maart 2015

O O O O O O O (IT)

Giulio D'anna
Italian Tour 2015
>> lees meer
O O O O O O O (IT)
30 januari - 1 februari 2015

Katerina Dietzova | Liat Waysbort

Studiopresentaties
Dansateliers studio
>> lees meer
Katerina Dietzova | Liat Waysbort
30 januari - 31 januari 2015

Love-ism | workshop, duet en film

Mor Shani & Paul Sixta
Mercat de les Flors-Landhol-Barcelona
>> lees meer
Love-ism | workshop, duet en film
20 januari 2015

De Derde Dinsdag

Culturele talkshow
Witte de With Contemporary Art Centre
>> lees meer
De Derde Dinsdag
10 januari 2015

De Derde Dinsdag

Culturele talkshow
Witte de With Center for Contemporary Art
>> lees meer
De Derde Dinsdag
18 december 2014

MOVING FUTURES

Nijmegen
>> lees meer
MOVING FUTURES
16 december 2014

De Derde Dinsdag

Culturele talkshow
Roodkapje, Rotterdam
>> lees meer
De Derde Dinsdag
12 december - 14 december 2014

One Night’s Dance 2014

Startproject voor de nieuwste generatie dansmakers!
Dansateliers studio
>> lees meer
One Night’s Dance 2014
10 december 2014

Movement Class | One Night's Dance editie

Lana Coporda
Dansateliers studio
>> lees meer
Movement Class | One Night's Dance editie
5 december - 7 december 2014

One Night’s Dance 2014

Het startproject voor de nieuwste generatie dansmakers!
Dansateliers studio
>> lees meer
One Night’s Dance 2014
3 december 2014

Movement Class | One Night's Dance editie

Lana Coporda
Dansateliers studio
>> lees meer
Movement Class | One Night's Dance editie
1 december 2014

Cultuur in Beeld

CultTalk Moving Futures
Van Nelle Fabriek, Rotterdam
>> lees meer
Cultuur in Beeld
18 november 2014

De Derde Dinsdag Culturele Talkshow

presents Lana Coporda / One Night's Dance
De Gouvernestraat
>> lees meer
De Derde Dinsdag Culturele Talkshow
12 november 2014

R-ESISTERE

Giulio D'anna
Rotterdamse Schouwburg
>> lees meer
R-ESISTERE
12 november 2014

Movement Class | Edan Gorlicki

Body Language
Dansateliers
>> lees meer
Movement Class | Edan Gorlicki
10 november - 14 november 2014

LAMA - morning class

Edan Gorlicki
Dansateliers studio
>> lees meer
LAMA - morning class
7 november - 8 november 2014

R-ESISTERE

Giulio D'anna
Theater Kikker, Utrecht
>> lees meer
R-ESISTERE
6 november - 8 november 2014

MOVING FUTURES

Arnhem
>> lees meer
MOVING FUTURES
6 november 2014

R-ESISTERE

Giulio D'anna
Schouwburg Arnhem, tijdens Moving Futures Festival Arnhem
>> lees meer
R-ESISTERE
5 november 2014

Workshop My Private Odyssey

Igor Podsiadly
Dansateliers studio
>> lees meer
Workshop My Private Odyssey
2 november 2014

Moving Futures | Love-ism | Mechanisms of Intimacy

Mor Shani, Paul Sixta, Bram Vreeswijk
SKVR theaterzaal
>> lees meer
Moving Futures | Love-ism | Mechanisms of Intimacy
2 november 2014

Moving Futures | Double Bill

Jasper van Luijk / Cecilia Mosio
Rotterdamse Schouwburg, club KBS
>> lees meer
Moving Futures | Double Bill
2 november 2014

Movement Class | Masterclass Quite Discontinuous

Jasper van Luijk
SKVR studio 3.2
>> lees meer
Movement Class | Masterclass Quite Discontinuous
2 november 2014

Moving Futures | Movement Class GAGA

Keren Rosenberg
SKVR studio 4.1
>> lees meer
Moving Futures | Movement Class GAGA
1 november 2014

Moving Futures | Selfies & Smartphones

SKVR Dansmakers / Loïc Perela / Robin vd Akker
Rotterdamse Schouwburg, Haltheater
>> lees meer
Moving Futures | Selfies & Smartphones
1 november 2014

Moving Futures | Experiment B+

Random Collision & Rijksuniversiteit Groningen
SKVR theaterzaal
>> lees meer
Moving Futures | Experiment B+
1 november 2014

Moving Futures | Feest

Just Dance Live!
Rotterdamse Schouwburg, Haltheater
>> lees meer
Moving Futures | Feest
1 november 2014

Moving Futures | Triple Talent II

Marie Goeminne / Fernando Belfiore / Connor Schumacher
Rotterdamse Schouwburg, club KBS
>> lees meer
Moving Futures | Triple Talent II
31 oktober - 2 november 2014

MOVING FUTURES ROTTERDAM

Rotterdam
SKVR / Rotterdamse Schouwburg
>> lees meer
MOVING FUTURES ROTTERDAM
31 oktober 2014

Moving Futures | Triple Talent I

Jelena Kostic/Jasmine Ellis/Arno Schuitemaker
Rotterdamse Schouwburg, club KBS
>> lees meer
Moving Futures | Triple Talent I
21 oktober 2014

De Derde Dinsdag

V2_
V2_
>> lees meer
De Derde Dinsdag
21 oktober - 22 oktober 2014

R-ESISTERE

Giulio D'anna
Theater Bellevue, Amsterdam
>> lees meer
R-ESISTERE
20 oktober - 24 oktober 2014

Release the beast - workshop

Tony Vezich
Dansateliers studio
>> lees meer
Release the beast - workshop
17 oktober 2014

Workshop Tauberbach (prof)

Münchner Kammerspiele / Les Ballets C de la B / Alain Platel
Dansateliers studio
>> lees meer
Workshop Tauberbach (prof)
17 oktober 2014

R-ESISTERE

Giulio D'anna
Chassé Theater, Breda
>> lees meer
R-ESISTERE
17 oktober 2014

Workshop Tauberbach (semi-prof)

Münchner Kammerspiele / Les Ballets C de la B / Alain Platel
Dansateliers studio
>> lees meer
Workshop Tauberbach (semi-prof)
16 oktober - 18 oktober 2014

Studiopresentaties

Loïc Perela | Roser López Espinosa
Dansateliers studio
>> lees meer
Studiopresentaties
15 oktober - 17 oktober 2014

MOVING FUTURES TILBURG

Tilburg
>> lees meer
MOVING FUTURES TILBURG
15 oktober 2014

Movement Class | Loïc Perela

Dansateliers studio
>> lees meer
Movement Class | Loïc Perela
9 oktober - 12 oktober 2014

MOVING FUTURES AMSTERDAM

Amsterdam
>> lees meer
MOVING FUTURES AMSTERDAM
9 oktober - 12 oktober 2014

DANSLOKAAL 2

Conny Janssen Danst studio
>> lees meer
DANSLOKAAL 2
8 oktober 2014

Movement Class | Loïc Perela

Dansateliers studio
>> lees meer
Movement Class | Loïc Perela
3 oktober - 4 oktober 2014

Love-ism | The Problem of Our Being Together

Mor Shani
Nederlandse Dansdagen, Maastricht
>> lees meer
Love-ism | The Problem of Our Being Together
2 oktober - 5 oktober 2014

R-ESISTERE (try out & première)

Giulio D'anna
Nederlandse Dansdagen, Maastricht
>> lees meer
R-ESISTERE (try out & première)
2 oktober - 5 oktober 2014

I trust in this life we will have another moment alone

Connor Schumacher
Performing Gender, Nederlandse Dansdagen
>> lees meer
I trust in this life we will have  another moment alone
2 oktober - 5 oktober 2014

DANSLOKAAL 2

Conny Janssen Danst studio
>> lees meer
DANSLOKAAL 2
1 oktober 2014

Moving Futures | Movement Class

Connor Schumacher
SKVR studio 3.2
>> lees meer
Moving Futures | Movement Class
25 september - 26 september 2014

Love-ism duet en film

Mor Shani & Paul Sixta
Queer New York
>> lees meer
Love-ism duet en film
24 september 2014

Movement Class

Connor Schumacher
Dansateliers studio
>> lees meer
Movement Class
17 september 2014

Movement Class

Roser López Espinosa
Dansateliers studio
>> lees meer
Movement Class
14 september 2014

O O O O O O O O

Giulio D'Anna
>> lees meer
O O O O O O O O
13 september 2014

O O O O O O O O

Giulio D'Anna
>> lees meer
O O O O O O O O
13 september 2014

Please me please & R-ESISTERE (preview)

010 Danst!
24 Uur Cultuur
>> lees meer
Please me please & R-ESISTERE (preview)
13 september 2014

#loïcperela

King Kong Hostel
De Wereld van het Witte de Withkwartier
>> lees meer
#loïcperela
10 september 2014

Movement Class

Roser López Espinosa
Dansateliers studio
>> lees meer
Movement Class
3 september 2014

Movement Class

Roser López Espinosa
Dansateliers studio
>> lees meer
Movement Class
24 augustus 2014

Boy oh boy 1

Connor Schumacher
B.Motion - Bassano del Grappa (IT)
>> lees meer
Boy oh boy 1
22 augustus 2014

Eggs Are Good For Your Hair

Katja Heitmann
B.Motion - Bassano del Grappa (IT)
>> lees meer
Eggs Are Good For Your Hair
15 augustus 2014

Love-ism duet en film

Mor Shani & Paul Sixta
Vondelpark Openluchttheater
>> lees meer
Love-ism duet en film
9 augustus 2014

R-esistere (work in progress)

Civitanova Danza, Italië
>> lees meer
R-esistere (work in progress)
19 juli - 31 juli 2014

Love-ism (film, duet & workshop)

Mor Shani & Paul Sixta
Israel Zomer Tour
>> lees meer
Love-ism (film, duet & workshop)
5 juli 2014

O O O O O O O O

Giulio D'Anna
>> lees meer
O O O O O O O O
4 juli 2014

O O O O O O O O

Giulio D'Anna
>> lees meer
O O O O O O O O
29 juni 2014

Love-ism workshop

Mor Shani & Paul Sixta
Schouwburgplein, Rotterdam
>> lees meer
Love-ism workshop
21 juni 2014

Love-ism | Let's talk about dance

Let's talk about dance: Love-ism
Frascati, Nes 63
>> lees meer
Love-ism | Let's talk about dance
16 juni - 20 juni 2014

Contemporary Morning Class

Maria Campos Arroyo
Dansateliers studio
>> lees meer
Contemporary Morning Class
14 juni 2014

R-esistere (work in progress)

Giulio D'Anna
Danse Elargie, Parijs
>> lees meer
R-esistere (work in progress)
7 juni 2014

Eggs Are Good For Your Hair

Katja Heitmann
Schouwburgplein, Rotterdam
>> lees meer
Eggs Are Good For Your Hair
31 mei 2014

O O O O O O O O

Giulio D'Anna
Festival Interplay Torino, Italy
>> lees meer
O O O O O O O O
29 mei - 9 juni 2014

SPACE

Loïc Perela
ZigZagCity 2014
>> lees meer
SPACE
28 mei 2014

Movement Class

Mor Shani
Dansateliers studio
>> lees meer
Movement Class
24 mei 2014

O O O O O O O O

Giulio D'Anna
NID Platform, Pisa, Italy
>> lees meer
O O O O O O O O
24 mei 2014

Love-ism workshop / open rehearsal SPACE

B.O.O.G. lustrumevent
's-Gravendijkwal 58b, Rotterdam
>> lees meer
Love-ism workshop / open rehearsal SPACE
24 mei 2014

Eggs Are Good For Your Hair

Katja Heitmann
Maaspodium-Voor de Leeuwen
>> lees meer
Eggs Are Good For Your Hair
21 mei 2014

Movement Class

Loïc Perela
Dansateliers studio
>> lees meer
Movement Class
14 mei 2014

Movement Class

Jessica van Rüschen
Dansateliers studio
>> lees meer
Movement Class
10 mei 2014

B-Project- 9. Burgenländische Tanztage im OHO

Jan Martens|Giorgia Nardin|Dante Murillo|Maxence Rey
>> lees meer
B-Project- 9. Burgenländische Tanztage im OHO
9 mei 2014

Dansateliers | Conny Janssen Danst (UITVERKOCHT)

in de Dansweek
Kleine zaal, Rotterdamse Schouwburg
>> lees meer
Dansateliers | Conny Janssen Danst (UITVERKOCHT)
8 mei 2014

Love-ism | Things That Matter | film

in Dansweek
Hal, Rotterdamse Schouwburg
>> lees meer
Love-ism | Things That Matter | film
8 mei 2014

Workshop: Meet the maker

Amos Ben-Tal
Dansateliers studio
>> lees meer
Workshop: Meet the maker
2 mei 2014

O O O O O O O O

Giulio D'Anna
Teramo, Italië
>> lees meer
O O O O O O O O
2 mei 2014

Studiopresentatie GAGA movement

olv Keren Rosenberg
Dansateliers studio
>> lees meer
Studiopresentatie GAGA movement
30 april 2014

Love-ism workshop / open rehearsal SPACE

Lustrumevent B.O.O.G.
's-Gravendijkwal 58b, Rotterdam
>> lees meer
Love-ism workshop / open rehearsal SPACE
28 april - 2 mei 2014

GAGA Movement Workshop

Keren Rosenberg
Dansateliers studio
>> lees meer
GAGA Movement Workshop
23 april 2014

Movement Class

Ingrid Berger Myhre & Andreea David
Dansateliers studio
>> lees meer
Movement Class
18 april - 20 april 2014

Studiopresentaties dubbelprogramma

Giulio D'Anna, Ingrid Berger Myhre & Andreea David
Dansateliers studio
>> lees meer
Studiopresentaties dubbelprogramma
9 april 2014

Movement Class

Giulio D'Anna
Dansateliers studio
>> lees meer
Movement Class
4 april - 19 april 2014

Rotterdamse Lente (Conny Janssen Danst)

met a.o. DANCE | Loïc Perela
Tour NL
>> lees meer
Rotterdamse Lente (Conny Janssen Danst)
2 april 2014

Movement Class

Giulio D'Anna
Dansateliers studio
>> lees meer
Movement Class
28 maart - 9 mei 2014

Rotterdamse Lente (Conny Janssen Danst)

DANCE | Loïc Perela
Krijn Boon studio (Rotterdamse Schouwburg)
>> lees meer
Rotterdamse Lente (Conny Janssen Danst)
27 maart - 29 maart 2014

This is not a show

Katja Heitmann
Festival CEMENT, Verkadefabriek, Den Bosch
>> lees meer
This is not a show
26 maart 2014

Movement Class

Mor Shani
Dansateliers studio
>> lees meer
Movement Class
26 maart - 27 maart 2014

B-Project I

Giorgia Nardin & Dante Murillo
Festival CEMENT, Verkadefabriek, Den Bosch
>> lees meer
B-Project I
26 maart - 27 maart 2014

B-Project II

Claire Cunningham, Jan Martens & Maxence Rey
Festival CEMENT, Verkadefabriek, Den Bosch
>> lees meer
B-Project II
19 maart 2014

Movement Class

Mor Shani
Dansateliers studio
>> lees meer
Movement Class
18 maart 2014

De Derde Dinsdag

Witte de With Center for Contemporary Art
>> lees meer
De Derde Dinsdag
16 maart 2014

Love-ism | film Things That Matter | Première

Mor Shani & Paul Sixta
Cinedans Festival, Amsterdam
>> lees meer
Love-ism | film Things That Matter | Première
14 maart - 16 maart 2014

Studiopresentatie-Drie solo's

Katja Heitmann, Katerina Dietzová & Liat Waysbort
Dansateliers studio
>> lees meer
Studiopresentatie-Drie solo's
12 maart 2014

Movement Class

Katerina Dietzová
Dansateliers studio
>> lees meer
Movement Class
8 maart 2014

Boy oh Boy

Connor Schumacher
PUNCH! Festival 2013
>> lees meer
Boy oh Boy
7 maart - 9 maart 2014

Love-ism | Filmshowing New York

Als onderdeel van de 'gastenhoek'.
New York
>> lees meer
Love-ism | Filmshowing New York
26 februari 2014

Movement Class | Katerina Dietzová

Dansateliers studio
>> lees meer
Movement Class | Katerina Dietzová
21 februari - 23 februari 2014

3 daagse Workshop Passing Through |

Malgorzata Haduch
>> lees meer
3 daagse Workshop Passing Through |
21 februari 2014

21 Feb | studiopresentatie 18:00

Simone Truong
Dansateliers studio
>> lees meer
21 Feb | studiopresentatie 18:00
19 februari 2014

19 feb | Movement Class | Simone Truong

Dansateliers studio
>> lees meer
19 feb | Movement Class | Simone Truong
14 februari - 15 februari 2014

Dubbelprogramma

Connor Schumacher & Jessica van Rüschen
Krijn Boon studio (Rotterdamse Schouwburg)
>> lees meer
Dubbelprogramma
12 februari 2014

Movement Class | Simone Truong

Dansateliers studio
>> lees meer
Movement Class | Simone Truong
5 februari 2014

Movement Class

Connor schumacher
Dansateliers studio
>> lees meer
Movement Class
2 februari 2014

Love-ism workshop

Mor Shani & Paul Sixta
Dansateliers studio
>> lees meer
Love-ism workshop
29 januari 2014

29 jan | Movement Class

Connor Schumacher
Dansateliers studio
>> lees meer
29 jan | Movement Class
22 januari 2014

22 jan | Movement Class

Jessica van Rüschen
Dansateliers studio
>> lees meer
22 jan | Movement Class
13 januari - 19 januari 2014

8-12 jan 2014 | B-Project |

PARIS residency
>> lees meer
8-12 jan 2014 | B-Project |
8 januari - 12 januari 2014

Communicating Dance (CD)

First residency: DUBLIN
>> lees meer
Communicating Dance (CD)
16 december - 17 december 2013

Love-ism | Cultuurtraject Rotterdam

Zo'n 400 tieners maken kennis met Mor Shani en zijn lange termijn studie Love-ism
>> lees meer
Love-ism | Cultuurtraject Rotterdam
10 december 2013

Boy Oh Boy - Connor Schumacher 10 dec 2013

16 Minutes of Fame
Melkweg Theater, Amsterdam
>> lees meer
Boy Oh Boy - Connor Schumacher 10 dec 2013
6 december - 8 december 2013

Love-ism - 6 / 7 / 8 december

Mor Shani
Krijn Boon studio (Rotterdamse Schouwburg)
>> lees meer
Love-ism - 6 / 7 / 8 december
4 december 2013

Movement Class 4 december

Loïc Perela
Dansateliers studio
>> lees meer
Movement Class 4 december
2 december 2013

Fear

Loic Perela
Melkweg theater, Amsterdam
>> lees meer
Fear
30 november - 1 december 2013

Fear-30 november, 1 & 2 december

Loic Perela
Krijn Boon studio (Rotterdamse Schouwburg)
>> lees meer
Fear-30 november, 1 & 2 december
22 november 2013

Love-ism | film

Nouvelles Scènes des Pays Bas, Usine C, Montreal (CA)
>> lees meer
Love-ism | film
21 november - 23 november 2013

Love-ism | workshop + film

ZOUT! Festival, Oostende BE
>> lees meer
Love-ism | workshop + film
3 november 2013

Workshop - Love-Ism

Mor Shani
Dansateliers studio
>> lees meer
Workshop - Love-Ism
2 november - 3 november 2013

O O O O O O O

Giulio D'Anna
Melkweg theater, Amsterdam
>> lees meer
O O O O O O O
26 oktober 2013

O O O O O O O O

Milaan, Festival Exister
>> lees meer
O O O O O O O O
18 oktober - 20 oktober 2013

Momenten met Ralitza & Sprook

Fabian Holle
Theater Kikker, Utrecht
>> lees meer
Momenten met Ralitza & Sprook
16 oktober - 17 oktober 2013

Love-ism | It will end with tears

Mor Shani
Something Raw 2013, Frascati theater Amsterdam
>> lees meer
Love-ism | It will end with tears
16 oktober 2013

Movement Class - LAMA

Edan Gorlicki
Dansateliers studio
>> lees meer
Movement Class - LAMA
11 oktober - 21 oktober 2013

One Night's Dance

11, 12, 13, 18, 19 en 20 okt (20ste uitverkocht)
Dansateliers studio
>> lees meer
One Night's Dance
11 oktober - 12 oktober 2013

DANCE

Loïc Perela
PUNCH! Festival 2013
>> lees meer
DANCE
10 oktober - 11 oktober 2013

O O O O O O O O

Giulio D'Anna
Theater Kikker, Utrecht
>> lees meer
O O O O O O O O
10 oktober 2013

Boy oh Boy

Connor Schumacher
PUNCH! Festival 2013
>> lees meer
Boy oh Boy
4 oktober - 7 oktober 2013

B-project

Londen residentie
>> lees meer
B-project
24 september - 25 september 2013

O O O O O O O O (Première NL)

Giulio D'Anna
Krijn Boon studio (Rotterdamse Schouwburg)
>> lees meer
O O O O O O O O (Première NL)
14 september 2013

24 uur cultuur

Kleine zaal, Rotterdamse Schouwburg
>> lees meer
24 uur cultuur
7 september 2013

O O O O O O O O (preview)

Giulio D'Anna
Festival DANCE-'N-WEST, Amsterdam
>> lees meer
O O O O O O O O (preview)
11 augustus - 18 augustus 2013

B-project

Bassano del Grappa/Venetie residentie
>> lees meer
B-project
7 augustus - 10 augustus 2013

Festival Theater aan Zee

Oostende, België
>> lees meer
Festival Theater aan Zee
2 augustus - 3 augustus 2013

Gravity and Grace

Mor Shani
Boulevard Festival 's-Hertogenbosch (NL)
>> lees meer
Gravity and Grace
2 juli - 3 juli 2013

Gravity and Grace

Mor Shani
Festival Costa degli Etruschi, Armunia, Italy
>> lees meer
Gravity and Grace
1 juli - 8 juli 2013

B-project

Rotterdam/Den Bosch residentie
>> lees meer
B-project
28 juni 2013

Quite Discontinuous (Theater versie)

Jasper van Luijk
Melkweg Theater (Amsterdam)
>> lees meer
Quite Discontinuous (Theater versie)
20 juni - 23 juni 2013

Quite Discontinuous (sneakpreview)

Jasper van Luijk
Dansateliers Studio
>> lees meer
Quite Discontinuous (sneakpreview)
20 juni - 23 juni 2013

DANSLOKAAL 1

Studio Conny Janssen Danst
>> lees meer
DANSLOKAAL 1
19 juni 2013

Quite Discontinuous (Try Out)

Jasper van Luijk
Melkweg Theater (Amsterdam)
>> lees meer
Quite Discontinuous (Try Out)
1 juni - 6 juni 2013

B-project

Pinkafeld/Wenen residentie
International project
>> lees meer
B-project
23 mei - 26 juni 2013

Duet for two Dancers

Tabea Martin
>> lees meer
Duet for two Dancers