Archieffebmrtaprmeijunjulaugsepoktnovdecjan
7 februari - 31 mei 2018

PANORAMA

Giulio D'Anna
tour 2018
>> lees meer
PANORAMA
21 februari 2018

Movement Class

Kim & Marta
Dansateliers, Rotterdam
>> lees meer
Movement Class
24 februari 2018

Movement Class XL

Giulio D'Anna
Dansateliers, Rotterdam
>> lees meer
Movement Class XL
26 februari - 2 maart 2018

Workshopweek

Roser López Espinosa
Dansateliers, Rotterdam
>> lees meer
Workshopweek
28 februari 2018

Movement Class

Johanna Tengan
Dansateliers, Rotterdam
>> lees meer
Movement Class
1 maart - 3 maart 2018

Moving Futures Nijmegen

met o.a. gender-special
LUX, Nijmegen
>> lees meer
Moving Futures Nijmegen
6 maart - 7 maart 2018

Moving Futures Mainz, DE

Duitsland special
Stadstheater, Mainz, DE
>> lees meer
Moving Futures Mainz, DE
7 maart 2018

Movement Class

Connor Schumacher
Dansateliers, Rotterdam
>> lees meer
Movement Class
9 maart - 10 maart 2018

Moving Futures Breda

Podium Bloos, Breda
>> lees meer
Moving Futures Breda
14 maart - 18 maart 2018

An invitation to DANCE (première)

Noud Heerkens & Loïc Perela
Cinedans, Dance on Screen, EYE Amsterdam
>> lees meer
An invitation to DANCE (première)
14 maart 2018

Movement Class

Evangelos & Elysia
Dansateliers, Rotterdam
>> lees meer
Movement Class
16 maart - 18 maart 2018

Moving Futures Rotterdam

premières, performances op locatie en meer
Rotterdamse Schouwburg / Pauluskerk
>> lees meer
Moving Futures Rotterdam
16 maart - 17 maart 2018

VOICE (première DE)

Loïc Perela
K3 Tanzplan, Hamburg, DE
>> lees meer
VOICE (première DE)
16 maart 2018

Moving Futures Rotterdam

premières Johanna Tengan & Natalia de Miguel
Kleine Zaal, TR Schouwburg
>> lees meer
Moving Futures Rotterdam
16 maart 2018

Moving Futures Rotterdam

Kyjabajõ - Jija Sohn
Krijn Boon Studio, Rotterdam
>> lees meer
Moving Futures Rotterdam
17 maart 2018

Moving Futures Rotterdam

Connor Schumacher, Igor Vrebac, Hilde Elbers en meer.
TR Schouwburg
>> lees meer
Moving Futures Rotterdam
17 maart 2018

Moving Futures Rotterdam

Even Worse (unplugged)
De Pauluskerk, Rotterdam
>> lees meer
Moving Futures Rotterdam
18 maart 2018

Moving Futures Rotterdam

Masterclass Leadership Through Movement
Dansateliers
>> lees meer
Moving Futures Rotterdam
18 maart 2018

Moving Futures Rotterdam

Evangelos Biskas, Elysia McMullen, Joseph Simon, Jonas Frey en meer
Krijn Boon Studio, Rotterdam
>> lees meer
Moving Futures Rotterdam
24 maart 2018

Moving Futures Roosendaal

Een avond in Dans
De Kring, Roosendaal
>> lees meer
Moving Futures Roosendaal
25 maart 2018

BLANKS

Ingrid Berger Myhre
Spring Forward, Derrida Dance Center, Sofia (BG)
>> lees meer
BLANKS
28 maart - 31 maart 2018

Moving Futures Amsterdam

Afterparty!
Theater Bellevue, Dansmakers Podium
>> lees meer
Moving Futures Amsterdam