Agenda

ENGEL (short version) - Marta & Kim

wo 12 dec

20:30

Dansclick20 | Stadsschouwburg Arnhem

Koop kaarten

One Night's Dance + Boy oh boy I

do 13 dec t/m
za 15 dec

20:30

Dansateliers, Rotterdam

Koop kaarten

Le Faune (film) - Joseph Simon

za 15 dec

Stockholm Dansfestival 2018

Koop kaarten

The Fool - guided tour

za 15 dec

Tentoonstelling Pure Rubens
Museum Boijmans Van Beuningen, Rotterdam

Koop kaarten

One Night's Dance + Boy oh boy I

zo 16 dec

17:00

Dansateliers, Rotterdam

Koop kaarten

ENGEL (short version) - Marta & Kim

di 18 dec

DansClick20 | Schouwburg Odeon, Zwolle

Koop kaarten

Studiopresentatie Robin Lamothe

do 20 dec

17:00

Gratis
Reserveren via info@dansateliers.nl

The Fool - guided tour

za 12 jan

Tentoonstelling Pure Rubens
Museum Boijmans Van Beuningen, Rotterdam

Koop kaarten

THREESOME - Connor Schumacher

di 15 jan

Theater Bellevue, Amsterdam

Koop kaarten

THREESOME - Connor Schumacher

wo 16 jan t/m
do 17 jan

20:30

Theater Rotterdam, Schouwburg, kleine zaal

Koop kaarten

VOICE - Loïc Perela

vr 1 feb t/m
za 2 feb

Frascati, Amsterdam

Movement Class XL: Joseph Simon

zo 3 feb

13:00

25 years Dansateliers special
Dansateliers, Rotterdam

Koop kaarten

THREESOME - Connor Schumacher

do 7 feb

Grand Theatre, Groningen

Koop kaarten

Panflutes & Paperwork - Ingrid Berger Myhre & Lasse Passage

za 9 feb

Moving Futures, Theater aan de Rijn, Arnhem

Koop kaarten

THREESOME - Connor Schumacher

vr 15 feb

Theater Kikker, Utrecht

Koop kaarten

THREESOME - Connor Schumacher

zo 17 mrt

Korzo, Den Haag

Koop kaarten

BLANKS - Ingrid Berger Myhre

di 19 mrt

Théàtre de Jouy, Jouy-le-Moutier, FR

Koop kaarten

THREESOME - Connor Schumacher

do 18 apr

Zwolse Theaters, Zwolle

Koop kaarten

Dancing Museums II - residency

vr 10 mei t/m
do 16 mei

EU-project
Nottingham, Engeland

ENGEL (short version)

do 12 sep t/m
ma 16 sep

Young Dance Festival Zug 2019, CH

Koop kaarten

Ochtendlessen

ma 10 dec t/m
vr 14 dec

10:30
Carmen Rozestraten

Dagelijkse open dansles voor professionals.

Ochtendlessen

ma 17 dec t/m
vr 21 dec

10:30
Karine Guizzo

Dagelijkse open dansles voor professionals.

Movement Class XL: Loïc Perela

zo 6 jan

13:00

25 years Dansateliers special
Dansateliers, Rotterdam

Koop kaarten

Ochtendlessen

ma 7 jan t/m
vr 11 jan

10:30
Francesca Peniguel

Dagelijkse dansles voor professionals.

Ochtendlessen

ma 14 jan t/m
vr 18 jan

10:30
Loïc Perela

Dagelijkse dansles voor professionals.

Ochtendlessen

ma 21 jan t/m
vr 25 jan

10:30
Loïc Perela

Dagelijkse dansles voor professionals.

Ochtendlessen

ma 28 jan t/m
vr 1 feb

10:30
Kalin Morrow

Dagelijkse dansles voor professionals.

Movement Class XL Joseph Simon

zo 3 feb

13:00

25 years Dansateliers special
Dansateliers, Rotterdam

Koop kaarten

Ochtendlessen

ma 4 feb t/m
vr 8 feb

10:30
Corneliu Ganea

Dagelijkse dansles voor professionals.

Ochtendlessen

ma 11 feb t/m
vr 15 feb

10:30
Corneliu Ganea

Dagelijkse dansles voor professionals.

Ochtendlessen

ma 18 feb t/m
vr 22 feb

10:30
Pedro Goucha Gomes

Dagelijkse dansles voor professionals.

Movement Class XL: n.n.b.

zo 3 mrt

13:00

25 years Dansateliers special
Dansateliers, Rotterdam

Ochtendlessen

ma 4 mrt t/m
vr 8 mrt

10:30
Karine Guizzo

Dagelijkse dansles voor professionals.

Ochtendlessen

ma 11 mrt t/m
vr 15 mrt

10:30
Christophe Dozzi

Dagelijkse dansles voor professionals.

Ochtendlessen

ma 18 mrt t/m
vr 22 mrt

10:30
Kalin Morrow

Dagelijkse dansles voor professionals.

Ochtendlessen

ma 25 mrt t/m
vr 29 mrt

10:30
Iqbal Khawaja

Dagelijkse dansles voor professionals.

Ochtendlessen: n.n.b.

ma 1 apr t/m
vr 5 apr

10:30

Dagelijkse lessen voor professionals

Movement Class XL: Lana Coporda

zo 7 apr

20:00

25 years, Dansateliers special
Dansateliers, Rotterdam

Ochtendlessen: n.n.b.

ma 8 apr t/m
vr 12 apr

10:30

Dagelijkse lessen voor professionals

Ochtendlessen

ma 15 apr t/m
vr 19 apr

10:30
Carmen Rozestraten

Dagelijkse dansles voor professionals.

Ochtendlessen

di 23 apr t/m
vr 26 apr

10:30
Carmen Rozestraten

Dagelijkse dansles voor professionals.

Movement Class XL: n.n.b.

zo 5 mei

13:00

25 years Dansateliers special
Dansateliers, Rotterdam

Ochtendlessen

ma 6 mei t/m
vr 10 mei

10:30
Pedro Goucha Gomes

Dagelijkse dansles voor professionals.

Ochtendlessen: n.n.b.

ma 13 mei t/m
vr 17 mei

10:30

Dagelijkse lessen voor professionals

Ochtendlessen: n.n.b.

ma 20 mei t/m
vr 24 mei

10:30

Dagelijkse lessen voor professionals

Ochtendlessen

ma 3 jun t/m
vr 7 jun

10:30
Min Li

Dagelijkse dansles voor professionals.

Ochtendlessen

di 11 jun t/m
vr 14 jun

10:30
Min Li

Dagelijkse dansles voor professionals.

Ochtendlessen

ma 17 jun t/m
vr 21 jun

10:30
Iqbal Khawaja

Dagelijkse dansles voor professionals.