Agenda

BLANKS - Ingrid Berger Myhre

vr 24 aug

B-Motion Festival 2018, Bassano del Grappa, IT

Koop kaarten

DANSLOKAAL 6

do 6 sep t/m
zo 9 sep

20:30

Studio Conny Janssen Danst, Rotterdam

Koop kaarten

DANSLOKAAL 6

do 13 sep t/m
zo 16 sep

Studio Conny Janssen Danst, Rotterdam

Koop kaarten

Danslokaal 6 on tour

do 20 sep t/m
vr 21 sep

20:00

Performances van Ingrid Berger Myhre, Dunja Jocic & Tu Hoang
Korzo, Den Haag

Koop kaarten

Danslokaal 6 on tour

za 22 sep t/m
zo 23 sep

20:30

Performances van Ingrid Berger Myhre, Dunja Jocic & Tu Hoang
Theater Bellevue, Amsterdam

Koop kaarten

DANSLOKAAL 6 on tour

wo 26 sep t/m
do 27 sep

20:30

Performances van Ingrid Berger Myhre, Dunja Jocic & Tu Hoang
Toneelschuur, Haarlem

Koop kaarten

Danslokaal 6 on tour

vr 28 sep t/m
za 29 sep

20:30

Performances van Ingrid Berger Myhre, Dunja Jocic & Tu Hoang
Schouwburg, Theater Rotterdam

Koop kaarten

Danslokaal 6 on tour

di 2 okt t/m
wo 3 okt

20:15

Performances van Ingrid Berger Myhre, Dunja Jocic & Tu Hoang
Verkadefabriek, Den Bosch

Koop kaarten

VOICE - Loïc Perela

vr 5 okt t/m
za 6 okt

21:00

PREMIÈRE | Theater Rotterdam, schouwburg, KBS

Koop kaarten

25 jaar Dansateliers: inspiratie-atelier

di 9 okt t/m
wo 10 okt

Gaining new perspectives: exercises for body and mind
Dansateliers, Rotterdam

25 jaar Dansateliers - opening #1

di 9 okt

20:30

Theater Rotterdam, schouwburg

Koop kaarten

Danslokaal 6 on tour

wo 10 okt t/m
do 11 okt

20:30

Performances van Ingrid Berger Myhre, Dunja Jocic & Tu Hoang
Stadsschouwburg Utrecht

Koop kaarten

25 jaar Dansateliers: opening #2

wo 10 okt

20:30

TR Schouwburg, Rotterdam

Koop kaarten

BLANKS - Ingrid Berger Myhre

zo 14 okt

Emanat Dance&Theatre Performing Space, Ljubljana, SL

Koop kaarten

Hope and heavy metal - Sigrid Stigsdatter Mathiassen

wo 17 okt t/m
do 18 okt

20:30

PREMIERE | Dansmakers podium, Amsterdam

Koop kaarten

BLANKS - Ingrid Berger Myhre

wo 17 okt

Regional Arena for Samtidsdans (RAS), Sandnes, NO

Koop kaarten

NOVEMBER - Roser López Espinosa

vr 19 okt

Auditori de Cas Serres, Ibiza

Koop kaarten

BLANKS - Ingrid Berger Myhre

za 20 okt

20:00

Romaeuropa Festival, Rome, IT

Koop kaarten

VOICE - Loïc Perela

ma 29 okt

Theater Kikker, Utrecht

Koop kaarten

NOVEMBER - Roser López Espinosa

za 3 nov

Festival Internacional de las Artes del Movimiento, Tenerife, ES

Koop kaarten

ENGEL (short version) - Marta & Kim

wo 7 nov

20:15

DansClick20 | De Oosterpoort, Groningen

Koop kaarten

ENGEL (short version) - Marta & Kim

za 10 nov

20:30

DansClick20 | Theater De Lieve Vrouw, Amersfoort

Koop kaarten

ENGEL (short version) - Marta & Kim

di 13 nov

DansClick20 | Corrosia, Almere

Koop kaarten

ENGEL (short version) - Marta & Kim

do 15 nov

20:30

DansClick20 | Schouwburg De Lawei, Drachten

Koop kaarten

Dansateliers studiopresentaties

vr 16 nov t/m
za 17 nov

20:30

Nieuw werk-in-wording van Ingrid Berger Myhre & Lasse Passage Nøsted / Joseph Simon
Dansateliers, Rotterdam

Dansateliers studiopresentaties

zo 18 nov

17:00

Nieuw werk-in-wording van Ingrid Berger Myhre & Lasse Passage Nøsted / Joseph Simon
Dansateliers, Rotterdam

ENGEL (short version) - Marta & Kim

di 20 nov

20:30

DansClick20 | Toneelschuur, Haarlem

Koop kaarten

ENGEL (short version) - Marta & Kim

do 22 nov

20:30

DansClick20 | Theater Rotterdam, schouwburg

Koop kaarten

ENGEL (short version) - Marta & Kim

vr 23 nov

20:00

DansClick20 | Parkstad Limburg Theaters

Koop kaarten

ENGEL (short version) - Marta & Kim

za 24 nov

20:00

DansClick20 | ECI Cultuurfabriek, Roermond

Koop kaarten

ENGEL (short version) - Marta & Kim

di 27 nov

20:30

DansClick20 | Theater Bellevue, Amsterdam

Koop kaarten

ENGEL (short version) - Marta & Kim

do 29 nov

20:30

DansClick 20 | Podium Hoge Woerd, De Meern

Koop kaarten

ENGEL (short version) - Marta & Kim

vr 30 nov

20:30

DansClick20 | AINSI, Maastricht

Koop kaarten

ENGEL (short version) - Marta & Kim

za 1 dec

20:30

DansClick20 | Theater De Verbeelding, Purmerend

Koop kaarten

One Night's Dance

do 6 dec t/m
za 8 dec

20:30

Dansateliers, Rotterdam

ENGEL (short version) - Marta & Kim

do 6 dec

20:30

DansClick20 | Korzo, Den Haag

Koop kaarten

One Night's Dance

zo 9 dec

17:00

Dansateliers, Rotterdam

ENGEL (short version) - Marta & Kim

wo 12 dec

20:30

Dansclick20 | Stadsschouwburg Arnhem

Koop kaarten

One Night's Dance

do 13 dec t/m
za 15 dec

20:30

Dansateliers, Rotterdam

One Night's Dance

zo 16 dec

17:00

Dansateliers, Rotterdam

ENGEL (short version) - Marta & Kim

di 18 dec

DansClick20 | Schouwburg Odeon, Zwolle

Koop kaarten

THREESOME - Connor Schumacher

di 15 jan

Theater Bellevue, Amsterdam

Koop kaarten

THREESOME - Connor Schumacher

wo 16 jan t/m
do 17 jan

20:30

Theater Rotterdam, Schouwburg, kleine zaal

Koop kaarten

THREESOME - Connor Schumacher

do 7 feb

Grand Theatre, Groningen

Koop kaarten

THREESOME - Connor Schumacher

vr 15 feb

Theater Kikker, Utrecht

Koop kaarten

THREESOME - Connor Schumacher

zo 17 mrt

Korzo, Den Haag

Koop kaarten

THREESOME - Connor Schumacher

do 18 apr

Zwolse Theaters, Zwolle

Koop kaarten

Ochtendlessen

ma 20 aug t/m
vr 24 aug

10:30
Loïc Perela

Dagelijkse open dansles voor professionals.

Movement Class: Connor Schumacher

wo 22 aug

20:00

Open voor iedereen geïnteresseerd in beweging, lichaamsbewustzijn, choreografie en dans. Geen ervaring vereist.

Ochtendlessen

ma 27 aug t/m
vr 31 aug

10:30
Loïc Perela

Dagelijkse open dansles voor professionals.

movement class: Ingrid Berger Myhre

wo 29 aug

20:00

Open voor iedereen geïnteresseerd in beweging, lichaamsbewustzijn, choreografie en dans. Geen ervaring vereist.

Movement Class XL: Connor Schumacher

zo 2 sep

13:00

25 jaar Dansateliers special
Dansateliers, Rotterdam

Koop kaarten

Ochtendlessen - modern

ma 3 sep t/m
vr 7 sep

10:30
Samuel Minguillon

Dagelijkse open dansles voor professionals.

Movement Class: Lana Čoporda

wo 5 sep

20:00

Open voor iedereen geïnteresseerd in beweging, lichaamsbewustzijn, choreografie en dans. Geen ervaring vereist.

Ochtendlessen*

ma 10 sep t/m
vr 14 sep

10:30
Iqbal Khawaja

*Op 11 en 13 september met Francesca Peniguel
Dagelijkse open dansles voor professionals

Movement Class op locatie: Connor Schumacher

wo 12 sep

20:00

De Garage, Rotterdam

Ochtendlessen

ma 17 sep t/m
vr 21 sep

10:30
Corneliu Ganea

Dagelijkse open dansles voor professionals.

Ochtendlessen

ma 24 sep t/m
vr 28 sep

10:30
Corneliu Ganea

Dagelijkse open dansles voor professionals.

Ochtendlessen

ma 1 okt t/m
vr 5 okt

10:30
Francesca Peniguel

Dagelijkse open dansles voor professionals.

Movement Class XL #2

zo 7 okt

13:00

25 jaar Dansateliers special
Dansateliers, Rotterdam

Movement Class XL #3

zo 4 nov

13:00

25 jaar Dansateliers special
Dansateliers, Rotterdam

Movement Class XL #4

zo 2 dec

13:00

25 years Dansateliers special
Dansateliers, Rotterdam

Movement Class XL #4 - Loïc Perela

zo 6 jan

13:00

25 years Dansateliers special
Dansateliers, Rotterdam

Movement Class XL #5

zo 3 feb

13:00

25 years Dansateliers special
Dansateliers, Rotterdam

Movement Class XL #6

zo 3 mrt

13:00

25 years Dansateliers special
Dansateliers, Rotterdam