Agenda

VOICE - Loïc Perela

vr 1 feb t/m
za 2 feb

Frascati, Amsterdam

Koop kaarten

Movement Class XL: Joseph Simon

zo 3 feb

13:00

25 years Dansateliers special
Dansateliers, Rotterdam

Koop kaarten

THREESOME - Connor Schumacher

do 7 feb

Grand Theatre, Groningen

Koop kaarten

Panflutes & Paperwork - Ingrid Berger Myhre & Lasse Passage

za 9 feb

Moving Futures, Theater aan de Rijn, Arnhem

Koop kaarten

THREESOME - Connor Schumacher

vr 15 feb

Theater Kikker, Utrecht

Koop kaarten

Panflutes & Paperwork - Ingrid Berger Myhre

wo 20 feb

19:30

Première | Moving Futures Festival, Rotterdam

Koop kaarten

Premièreprogramma: Chameleon / BLUR #1

wo 20 feb

21:00

Moving Futures Festival, Rotterdam

Koop kaarten

Moving Futures Festival Rotterdam

wo 20 feb t/m
vr 22 feb

19:00

Moving Futures Festival, Rotterdam

Koop kaarten

The Beauty of Falling Apart - Heather Ware & Hilde Elbers

do 21 feb

19:00

Moving Futures Festival, Rotterdam

Koop kaarten

Fading Fire / Hope & Heavy Metal

do 21 feb

21:00

Moving Futures Festival, Rotterdam

Koop kaarten

Notes on Synchrony (experiment)

vr 22 feb

19:30

Moving Futures Festival, Rotterdam

Koop kaarten

Die Verwandlung / Emotional Porn

vr 22 feb

21:00

Moving Futures Festival, Rotterdam

Koop kaarten

Panflutes & Paperwork - Ingrid Berger Myhre & Lasse Passage

do 7 mrt

Black Box Teater, Oslo Internasjonale Teaterfestival (NO)

Koop kaarten

Panflutes & Paperwork - Ingrid Berger Myhre & Lasse Passage

di 12 mrt

20:00

Moving Futures, Theater Kikker, Utrecht

Koop kaarten

Panflutes & Paperwork - Ingrid Berger Myhre & Lasse Passage

zo 17 mrt

20:00

Moving Futures, Grand Theatre, Groningen

Koop kaarten

THREESOME - Connor Schumacher

zo 17 mrt

Korzo, Den Haag

Koop kaarten

BLANKS - Ingrid Berger Myhre

di 19 mrt

Théàtre de Jouy, Jouy-le-Moutier, FR

Koop kaarten

Panflutes & Paperwork - Ingrid Berger Myhre & Lasse Passage

za 6 apr

20:00

Moving Futures, Podium Bloos, Breda

Koop kaarten

THREESOME - Connor Schumacher

do 18 apr

Zwolse Theaters, Zwolle

Koop kaarten

Panflutes & Paperwork - Ingrid Berger Myhre & Lasse Passage

vr 3 mei

20:30

Moving Futures, Korzo, Den Haag

Koop kaarten

Panflutes & Paperwork - Ingrid Berger Myhre & Lasse Passage

do 9 mei

20:00

Moving Futures, De Nieuwe Vorst, Tilburg

Koop kaarten

Dancing Museums II - residency

vr 10 mei t/m
do 16 mei

EU-project
Nottingham, Engeland

Panflutes & Paperwork - Ingrid Berger Myhre & Lasse Passage

do 16 mei

20:00

Moving Futures, LUX, Nijmegen

Koop kaarten

Panflutes & Paperwork - Ingrid Berger Myhre & Lasse Passage

za 25 mei

20:00

Moving Futures, Theater Bellevue, Amsterdam

Koop kaarten

ENGEL (short version)

do 12 sep t/m
ma 16 sep

Young Dance Festival Zug 2019, CH

Koop kaarten

Ochtendlessen

ma 14 jan t/m
vr 18 jan

10:30
Loïc Perela

Dagelijkse dansles voor professionals.

Ochtendlessen

ma 21 jan t/m
vr 25 jan

10:30
Loïc Perela

Dagelijkse dansles voor professionals.

Ochtendlessen

ma 28 jan t/m
vr 1 feb

10:30
Kalin Morrow

Dagelijkse dansles voor professionals.

Movement Class XL Joseph Simon

zo 3 feb

13:00

25 years Dansateliers special
Dansateliers, Rotterdam

Koop kaarten

Ochtendlessen

ma 4 feb t/m
vr 8 feb

10:30
Corneliu Ganea

Dagelijkse dansles voor professionals.

Ochtendlessen

ma 11 feb t/m
vr 15 feb

10:30
Corneliu Ganea

Dagelijkse dansles voor professionals.

Ochtendlessen

ma 18 feb t/m
vr 22 feb

10:30
Pedro Goucha Gomes

Dagelijkse dansles voor professionals.

Ochtendlessen

ma 25 feb t/m
vr 1 mrt

10:30
Andrea Hackl

Dagelijkse dansles voor professionals.

Movement Class XL: n.n.b.

zo 3 mrt

13:00

25 years Dansateliers special
Dansateliers, Rotterdam

Ochtendlessen

ma 4 mrt t/m
vr 8 mrt

10:30
Karine Guizzo

Dagelijkse dansles voor professionals.

Ochtendlessen

ma 11 mrt t/m
vr 15 mrt

10:30
Christophe Dozzi

Dagelijkse dansles voor professionals.

Ochtendlessen

ma 18 mrt t/m
vr 22 mrt

10:30
Kalin Morrow

Dagelijkse dansles voor professionals.

Ochtendlessen

ma 25 mrt t/m
vr 29 mrt

10:30
Iqbal Khawaja

Dagelijkse dansles voor professionals.

Ochtendlessen

ma 1 apr t/m
vr 5 apr

10:30
Milla Rosanski

Dagelijkse lessen voor professionals

Movement Class XL: Lana Coporda

zo 7 apr

20:00

25 years, Dansateliers special
Dansateliers, Rotterdam

Ochtendlessen

ma 8 apr t/m
vr 12 apr

10:30
Francesca Peniguel

Dagelijkse lessen voor professionals

Ochtendlessen

ma 15 apr t/m
vr 19 apr

10:30
Carmen Rozestraten

Dagelijkse dansles voor professionals.

Ochtendlessen

di 23 apr t/m
vr 26 apr

10:30
Carmen Rozestraten

Dagelijkse dansles voor professionals.

Ochtendlessen - Countertechniek

ma 29 apr t/m
vr 3 mei

10:30
Elita Cannata

Dagelijkse dansles voor professionals.

Movement Class XL: n.n.b.

zo 5 mei

13:00

25 years Dansateliers special
Dansateliers, Rotterdam

Ochtendlessen

ma 6 mei t/m
vr 10 mei

10:30
Pedro Goucha Gomes

Dagelijkse dansles voor professionals.

Ochtendlessen

ma 13 mei t/m
vr 17 mei

10:30
Min Li

Dagelijkse lessen voor professionals

Ochtendlessen

ma 20 mei t/m
vr 24 mei

10:30
Loïc Perela

Dagelijkse lessen voor professionals

Ochtendles

ma 27 mei t/m
wo 29 mei

10:30
Loïc Perela

Dagelijkse dansles voor professionals

Ochtendlessen

ma 3 jun t/m
vr 7 jun

10:30
Maurice Causey

Dagelijkse dansles voor professionals.

Ochtendlessen

di 11 jun t/m
vr 14 jun

10:30
Min Li

Dagelijkse dansles voor professionals.

Ochtendlessen

ma 17 jun t/m
vr 21 jun

10:30
Iqbal Khawaja

Dagelijkse dansles voor professionals.