Agenda

ENGEL (short version)

zo 21 okt

14.00 en 15.30
Festival Circulo, Tilburg

Koop kaarten

Public movement: Connor Schumacher

zo 21 okt

14:00

14.00-15.30
Museum Boijmans Van Beuningen, Rotterdam

Koop kaarten

Natafelen: The Fool

vr 26 okt

18:00

18.00, Garage Rotterdam
Reserveren verplicht

VOICE - Loïc Perela

ma 29 okt

Theater Kikker, Utrecht

Koop kaarten

NOVEMBER - Roser López Espinosa

za 3 nov

Festival Internacional de las Artes del Movimiento, Tenerife, ES

Koop kaarten

Movement Class XL: Ingrid & Lasse

zo 4 nov

13:00

25 jaar Dansateliers special
Dansateliers, Rotterdam

Koop kaarten

ENGEL (short version) - Marta & Kim

wo 7 nov

20:15

DansClick20 | De Oosterpoort, Groningen

Koop kaarten

Public movement: Connor Schumacher

vr 9 nov

14:00

14.00-15.30
Museum Boijmans Van Beuningen, Rotterdam

Koop kaarten

ENGEL (short version) - Marta & Kim

za 10 nov

20:30

DansClick20 | Theater De Lieve Vrouw, Amersfoort

Koop kaarten

ENGEL (short version) - Marta & Kim

di 13 nov

DansClick20 | Corrosia, Almere

Koop kaarten

ENGEL (short version) - Marta & Kim

do 15 nov

20:30

DansClick20 | Schouwburg De Lawei, Drachten

Koop kaarten

Dansateliers studiopresentaties

vr 16 nov t/m
za 17 nov

20:30

Nieuw werk-in-wording van Ingrid Berger Myhre & Lasse Passage Nøsted / Joseph Simon
Dansateliers, Rotterdam

ENGEL (full version)

za 17 nov

Circusdriedaagse
Maas Theater en Dans, Rotterdam

Koop kaarten

The Fool - guided tour

za 17 nov

Tentoonstelling Pure Rubens
Museum Boijmans Van Beuningen, Rotterdam

Koop kaarten

Dansateliers studiopresentaties

zo 18 nov

17:00

Nieuw werk-in-wording van Ingrid Berger Myhre & Lasse Passage Nøsted / Joseph Simon
Dansateliers, Rotterdam

ENGEL (short version) - Marta & Kim

di 20 nov

20:30

DansClick20 | Toneelschuur, Haarlem

Koop kaarten

ENGEL (short version) - Marta & Kim

do 22 nov

20:30

DansClick20 | Theater Rotterdam, schouwburg

Koop kaarten

ENGEL (short version) - Marta & Kim

vr 23 nov

20:00

DansClick20 | Parkstad Limburg Theaters

Koop kaarten

ENGEL (short version) - Marta & Kim

za 24 nov

20:00

DansClick20 | ECI Cultuurfabriek, Roermond

Koop kaarten

ENGEL (short version) - Marta & Kim

di 27 nov

20:30

DansClick20 | Theater Bellevue, Amsterdam

Koop kaarten

ENGEL (short version) - Marta & Kim

do 29 nov

20:30

DansClick 20 | Podium Hoge Woerd, De Meern

Koop kaarten

ENGEL (short version) - Marta & Kim

vr 30 nov

20:30

DansClick20 | AINSI, Maastricht

Koop kaarten

ENGEL (short version) - Marta & Kim

za 1 dec

20:30

DansClick20 | Theater De Verbeelding, Purmerend

Koop kaarten

Public movement: Connor Schumacher

zo 2 dec

14:00

14.00-15.30
Museum Boijmans Van Beuningen, Rotterdam

Koop kaarten

ENGEL (short version) - Marta & Kim

do 6 dec

20:30

DansClick20 | Korzo, Den Haag

Koop kaarten

One Night's Dance

do 6 dec t/m
za 8 dec

20:30

Dansateliers, Rotterdam

ENGEL (short version) - Marta & Kim

za 8 dec

DansClick20 | Theater InsBlau, Leiden

Koop kaarten

One Night's Dance

zo 9 dec

17:00

Dansateliers, Rotterdam

ENGEL (short version) - Marta & Kim

wo 12 dec

20:30

Dansclick20 | Stadsschouwburg Arnhem

Koop kaarten

One Night's Dance

do 13 dec t/m
za 15 dec

20:30

Dansateliers, Rotterdam

The Fool - guided tour

za 15 dec

Tentoonstelling Pure Rubens
Museum Boijmans Van Beuningen, Rotterdam

Koop kaarten

One Night's Dance

zo 16 dec

17:00

Dansateliers, Rotterdam

ENGEL (short version) - Marta & Kim

di 18 dec

DansClick20 | Schouwburg Odeon, Zwolle

Koop kaarten

The Fool - guided tour

za 12 jan

Tentoonstelling Pure Rubens
Museum Boijmans Van Beuningen, Rotterdam

Koop kaarten

THREESOME - Connor Schumacher

di 15 jan

Theater Bellevue, Amsterdam

Koop kaarten

THREESOME - Connor Schumacher

wo 16 jan t/m
do 17 jan

20:30

Theater Rotterdam, Schouwburg, kleine zaal

Koop kaarten

THREESOME - Connor Schumacher

do 7 feb

Grand Theatre, Groningen

Koop kaarten

THREESOME - Connor Schumacher

vr 15 feb

Theater Kikker, Utrecht

Koop kaarten

THREESOME - Connor Schumacher

zo 17 mrt

Korzo, Den Haag

Koop kaarten

THREESOME - Connor Schumacher

do 18 apr

Zwolse Theaters, Zwolle

Koop kaarten

ENGEL (short version)

do 12 sep t/m
ma 16 sep

Young Dance Festival Zug 2019, CH

Koop kaarten

public movement: connor schumacher

zo 21 okt

14:00

14.00-15.30
Museum Boijmans Van Beuningen

Koop kaarten

Ochtendlessen (modern)

ma 22 okt t/m
vr 26 okt

10:30
Samuel Minguillon

Dagelijkse open dansles voor professionals.

Movement Class: Joseph Simon

wo 24 okt

20:00

Open voor iedereen geïnteresseerd in beweging, lichaamsbewustzijn, choreografie en dans. Geen ervaring vereist.

Ochtendlessen

ma 29 okt t/m
vr 2 nov

10:30
Min Li

Dagelijkse open dansles voor professionals.

Movement Class: Joseph Simon

wo 31 okt

20:00

Open voor iedereen geïnteresseerd in beweging, lichaamsbewustzijn, choreografie en dans. Geen
ervaring vereist.

Movement Class XL: Ingrid & Lasse

zo 4 nov

13:00

25 jaar Dansateliers special
Dansateliers, Rotterdam

Koop kaarten

Ochtendlessen

ma 5 nov t/m
vr 9 nov

10:30
Iqbal Khawaja

Dagelijkse open dansles voor professionals.

public movement: connor schumacher

vr 9 nov

14:00

14.00-15.30
Museum Boijmans Van Beuningen

Koop kaarten

Ochtendlessen

ma 12 nov t/m
vr 16 nov

10:30
Min Li

Dagelijkse open dansles voor professionals.

Ochtendlessen

ma 19 nov t/m
vr 23 nov

10:30
Mariko Shimoda

Dagelijkse open dansles voor professionals.

Ochtendlessen

ma 26 nov t/m
vr 30 nov

10:30
Pedro Goucha Gomes

Dagelijkse open dansles voor professionals.

Workshop The Curious Body

vr 30 nov t/m
zo 2 dec

13:00
Pedro Goucha Gomes
Koop kaarten

Movement Class XL: Erik Kaiel

zo 2 dec

13:00

25 years Dansateliers special
Dansateliers, Rotterdam

public movement: connor schumacher

zo 2 dec

14:00

14.00-15.30
Museum Boijmans Van Beuningen

Koop kaarten

Ochtendlessen

ma 3 dec t/m
vr 7 dec

10:30
Pedro Goucha Gomes

Dagelijkse open dansles voor professionals.

Ochtendlessen

ma 10 dec t/m
vr 14 dec

10:30
Carmen Rozestraten

Dagelijkse open dansles voor professionals.

Ochtendlessen

ma 17 dec t/m
vr 21 dec

10:30
Karine Guizzo

Dagelijkse open dansles voor professionals.

Movement Class XL: Loïc Perela

zo 6 jan

13:00

25 years Dansateliers special
Dansateliers, Rotterdam

Movement Class XL : Joseph Simon

zo 3 feb

13:00

25 years Dansateliers special
Dansateliers, Rotterdam

Movement Class XL: n.n.b.

zo 3 mrt

13:00

25 years Dansateliers special
Dansateliers, Rotterdam

Movement Class XL: Lana Coporda

zo 7 apr

20:00

25 years, Dansateliers special
Dansateliers, Rotterdam

Movement Class XL: n.n.b.

zo 5 mei

13:00

25 years Dansateliers special
Dansateliers, Rotterdam

Movement Class XL: Joseph Simon

zo 2 jun

13:00

25 years Dansateliers special
Dansateliers, Rotterdam